Як міняти масляний фільтр.

Регламент технічного обслуговування автомобілів передбачає заміну моторного масла після кожних десяти тисяч кілометрів пробігу. В ході зміни масла в двигуні, після промивання системи змащення, змінюється і масляний фільтр .
Вам знадобиться
  • - спеціальний ключ для масляного фільтра,
  • - новий фільтруючий масляний елемент.
Інструкція
1
Видалення відпрацьованого моторного масла здійснюється з прогрітого двигуна через отвір в піддоні, після викручування звідти пробки, або через трубку щупа для виміру рівня олії вакуумним насосом.
2
Незважаючи на рекомендовану виробником періодичність технічного обслуговування, момент заміни масла в двигуні залежить значною мірою від умов експлуатації автомобіля. Так, наприклад, в зимовий час, коли машину необхідно прогрівати перед кожною поїздкою, і двигун частіше працює в режимі холостих обертів, зазначена періодичність скорочується. А з настанням теплого сезону, масло в моторі обов'язково змінюється, не дивлячись на пройдений кілометраж.
3
Після видалення відпрацьованого моторного масла спеціальним ключем відкручується старий масляний фільтр . А потім всередину нового фільтр ующего елемента заливається масло для двигуна і змащується його уплотнительная гумка, після чого фільтр закручується рукою на штатному місці.
Зверніть увагу
Інтервал між заміною масла в двигуні, рекомендований виробниками деяких моделей авто, може становити 15 000 км.
Корисна порада
Виконавши перший, після заміни моторного масла, пуск двигуна, обов'язково перевіряється герметичність місця з'єднання фільтру з блоком циліндрів.