Як привчити кішку до унітазу.

Навчити кішку користуватися унітазом, позбавивши себе від необхідності чистити лоток і вдихати «котячі запахи», під силу кожному. Але майте на увазі: цей процес досить тривалий і поступовий. Тому від вас буде потрібно терпіння і ще раз терпіння.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили привчити кішку до унітазу, тварині повинно бути не менше шести місяців (маленькі кошенята просто не зможуть втриматися на сидінні). Крім того, двері в туалет не повинна міцно закриватися, а кришка унітаза завжди повинна бути відкритою. Звикайте до цього заздалегідь - інакше всі праці підуть нанівець.
2
Ваша перша задача - зробити так, щоб лоток стояв впритул до унітазу. Якщо ваша кішка з самого початку звикла робити свої справи в туалеті - великих проблем не передбачається. Але, якщо лоток стоїть в кухні або ванній, і кішка не згодна на різку зміну місця - вам належить кожен день пересувати його у напрямку до мети буквально на 10-15 сантиметрів.
3
Після того, як лоток опинився нарешті в потрібному місці, починайте щодня піднімати його на 1-2 сантиметри над рівнем підлоги. Для цього можна підкладати під лоток газети або журнали (але пам'ятайте - конструкція при цьому повинна залишатися стійкою). Якщо в якийсь момент ви помітите, що кішка відчуває незручності, встрибуючи на цю «вежу» - на час призупините зростання конструкції, дайте тварині звикнути.
4
У міру того, як лоток піднімається все вище і вище над землею - поступово зменшуйте кількість наповнювача в ньому. Якщо до того моменту, як котячий туалет досягне висоти унітазу, кішка звикне обходитися і зовсім без наповнювача - їй буде простіше адаптуватися до нових умов.
5
Переконайтеся, що ваша Мурка без напруги застрибує в лоток, і не відчуває труднощів, роблячи свої справи на висоті. А тепер приберіть газети (бажано викинути їх з будинку взагалі) і поставите лоток прямо на унітаз. Сидіння для цього доведеться підняти. Обов'язково перевірте стійкість конструкції - лоток не повинен хитатися, кішці це не сподобається.
6
Після того, як ваша улюблениця кілька разів безпомилково скористалася лотком - приберіть його, при цьому так далеко, як тільки можна (щоб тварина не змогло знайти його по запаху). Тепер коту, вже звиклому справляти свою нужду саме в цьому місці, залишається тільки одне - скористатися унітазом за його прямим призначенням!