Як лікувати хімічний опік. наслідки хімічного опіку шкіри.

Хімічний опік - найбільш небезпечне пошкодження шкіри. Успіх лікування такого опік а в чому залежить від того, як швидко і якісно була надана медична допомога, а також наскільки оперативно діюча речовина було видалено з поверхні шкіри.
Інструкція
1
В місцях, де здійснюються роботи з хімічними реагентами, як правило, є речовини, які нейтралізують реактиви, здатні викликати опік . Якщо їх немає або на пошуки йде багато часу, найбільш ефективно в такому випадку рясно промити місце пошкодження проточною водою протягом 15-30 хвилин. Вода не тільки змиє діюча речовина, а й охолодить пошкоджену шкіру, допоможе зняти біль. Однак шкіру, постраждалу від опік а негашеним вапном, ні в якому разі не можна промивати водою. В цьому випадку пошкоджене місце змащують рясним шаром жиру.
2
Який би не був за розмірами пошкоджену ділянку, потерпілого слід доставити в поліклініку. Наслідки хімічного опік а можуть з'явитися через якийсь час. До того ж непрофесіоналові досить важко визначити ступінь ураження шкірних покривів.
3
Від якості вжитих заходів в результаті першої медичної допомоги залежить успіх подальшого лікування. Так при опік ах кислотою пошкоджене місце промивають 1% розчином соди, а потім 0,5% розчином нашатирного спирту. Лужні опік і промивають 2% розчином оцтової або лимонної кислоти. Шкіру, пошкоджену пестицидами або гербіцидами, обробляють по черзі етиловим спиртом і бензином.
4
Як засоби для лікування хімічних опік ов застосовуються водний розчин йоду, а також препарати на основі срібла. Вони сприяють дезінфекції пошкодженої шкіри, а також підсушують її. При сильних опік ах, що доставляють великі неприємності потерпілому, призначають знеболююче.
5
У домашніх умовах для якнайшвидшого одужання обпаленої ділянки шкіри можна використовувати масляний розчин вітаміну Е або масло з насіння обліпихи. Його наносять на шматок стерильної марлі, а потім прикладають до шкіри, очищеної від відмерлих тканин.
6
Для заспокоєння свербіння на місці пошкодженої ділянки можна скористатися відваром з кори дуба. Для цього 1 столову ложку сухої сировини необхідно залити склянкою окропу і поставити на повільний вогонь на 3-5 хвилин. Готовий відвар потрібно процідити і використовувати як примочок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nvPqIAh-2pU