Як замінити стійки ВАЗ. Як замінити стійки на ваз.

У тих випадках, коли з якої-небудь причини встановлені в автомобілі стійки перестали задовольняти власника, здійснюється їх заміна. Невдоволення стійками може виникнути з причини: занадто м'якою, або навпаки - надміру жорсткою амортизацією в момент подолання автомобілем різних перешкод.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту,
  • - знімач для кульових опор,
  • - знімач для рульових тяг.
Інструкція
1
Процедура заміни передніх стійок починається з установки передньої частини автомобіля за допомогою домкрата на жорсткій опорі.
2
Після установки машини відповідним чином з неї знімаються колеса і откручиваются гайки кріплення підшипників передніх маточин. Потім демонтуються гальмівні механізми, які підвішуються на передній балці.
3
Далі звільняються від верхнього кріплення штоки обох амортизаторів, від'єднуються знімачем наконечники рульових тяг, на пальцях яких попередньо откручиваются гайки, демонтуються кульові опори, і стійки виводяться з зчленування з приводними валами.
4
Потім в моторному відсіку откручиваются по три гайки верхнього кріплення стійок, з правого і лівого боку. Демонтувавши непридатні для подальшої експлуатації, стійки міняються на нові, і всі подальші дії, пов'язані зі складанням передньої підвіски виконуються у зворотній послідовності.