Як усунути люфт колеса.

Коли під час контрольного огляду машини виявляється нерівномірний знос протектора покришки колеса , то причин подібного порушення, як правило, існує не менше двох. Перша з них: різниця тиску в шинах. Друга: освіти люфту в кріпленнях колеса .
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - гайковий ключ на 13 мм,
  • - маточинний ключ,
  • - домкрат.
Інструкція
1
У тих випадках, коли причиною інтенсивного зносу стала різниця тиску в шинах, даний параметр коригується за допомогою компресора. Але коли нерівномірний знос відбувається через що утворився люфту, тоді необхідно з'ясувати, який саме вузол несправний.
2
З метою проведення діагностики автомобіль піднімається на домкраті, і нижній важіль підвіски того боку, на якій виявлений дефект, встановлюється на жорсткій опорі, після чого домкрат забирається.
3
Взявшись по центру руками за колесо в одній горизонтальній площині, і, намагаючись повернути його вліво і вправо, виявляється люфт наконечника рульової тяги. При позитивному результаті наконечник замінюється новим.
4
Щоб перевірити технічний стан підшипника маточини колеса і кульовий опори, необхідно закласти монтировку у верхній отвір колісного диска і, утримуючи її руками, покачати підвіску вгору і вниз, стопою ноги при цьому придавливается всередину нижня частина обода колеса . Будь-яка віддача в ногу свідчить про несправність перевіряються вузлів.
5
Причому стуки кульової опори і підшипника маточини - різняться. Тож визначити, в якому саме вузлі утворився люфт, не складає особливих труднощів. Трохи складніше виявити люфт в сайлентблоках, але з допомогою монтування або великої викрутки, вирішується і ця задача.
6
Визначивши несправні деталі, і, замінивши їх новими, усунувши тим самим люфт колеса , проводиться обов'язкова перестановка коліс.
Унаслідок зносу тертьових частин маточини відбувається поява осьового люфту. Така поломка сильно ускладнює управління мотоциклом на підвищеній швидкості. У більшості випадків відбувається руйнування підшипників.
Вам знадобиться
  • - інструменти.
Інструкція
1
Починати усунення люфту необхідно з переднього колеса. Підкладіть під запобіжний щит двигуна болванку. Переднє колесо при цьому не повинно торкатися землі. Расшплінтуйте і відверніть гайку, яка знаходиться з правого боку стяжного болта маточини. Вийміть даний болт. Подайте колесо по ходу мотоцикла і вийміть його з вилки.
2
Відверніть гайку, яка знаходиться на правій стороні осі маточини колеса. Обов'язково зніміть шайбу. Загортають правий конус кулькового підшипника до усунення осьового люфту. Врахуйте, вісь повинна вільно обертатися в підшипниках. Шайбу поставте на місце. При затягуванні гайки вам доведеться утримувати ключем конус. В іншому випадку він буде провертатися. Поставте колесо на місце. Встановіть стягнутий болт і закрутіть гайку. Не забудьте про шплінт.
3
Далі можете переходити до ремонту заднього колеса. Поставте мотоцикл на задню підставку. Відверніть кілька гайок кріплення грязьового щитка колеса. Підніміть його. Потім відкрутіть всі кріплення колеса до гальмівного барабану. Після цього займіться регулювальними болтами натягу задньої ланцюга. Обов'язково їх відпустіть. Відверніть гайку осі колеса і вийміть вісь. Колесо посуньте вліво. Зніміть його з пальців гальмівного барабана. Вийміть з задньої вилки.
4
Тепер можете приступити безпосередньо до усунення люфту. Для цього відверніть гвинти кріплення кожуха, сальника, а також гвинти кришки, яка захищає фланець маточини. Зніміть опорну втулку. Встановіть нову. Також ви можете просто додати пару регулювальних прокладок під стару опорну втулку. Встановіть всі деталі на свої місця і закріпіть їх гвинтами.
5
Поставте колесо на місце. Операції виконуйте в зворотній послідовності. Обов'язково займіться перевіркою регулювання. В ідеалі колесо повинно вільно обертатися на осі. При осьової хитавиці не повинно бути люфту. Опустіть і закріпіть болтами грязьовий ящик. Виконайте регулювання натягу задньої ланцюга.