Як позбутися від холки. росте загривок Як позбутися.

Загривок, удовиний горбик, жировик - це все назви однієї і тієї ж проблеми, що полягає в відкладення жирової клітковини, ущільненої сполучною тканиною, в зоні 7-го шийного хребця. Найчастіше ця напасть переслідує жінок віком від 40 років і старше. Мало того, що загривок просто не естетична, вона таїть в собі більш серйозні неприємності - часто виникають головні болі і тягнуть болі в хребті. Є кілька ефективних способів позбавитися від холки , потрібно лише запастися часом і проявити терпіння
Інструкція
1
Зробіть масляний масаж. Для приготування масляної суміші змішайте в пляшечці 100 г масла рицини (більш відомого під назвою касторове масло) з 20-ю краплями настоянки прополісу (можна купити в аптеці). Як випливає збовтайте. Умочіть в склад пальці і починайте втирати в холку. Рухи повинні бути плавні за годинниковою стрілкою. Тривалість самомасажу довільна, все залежить від того, наскільки вам вистачить терпіння і сил (все ж руки знаходяться в положенні вверх, і вони досить швидко втомлюються). Якщо ви будете масажувати холку кілька разів на день, то результат настане швидше: ви помітите, що вже через тиждень ваш горбик пом'якшає, а ще через якийсь час зникне совсем.Состав з касторки з прополісом можна чергувати з не менш ефективними засобами. Наприклад, можна змішати гепариновую і троксевазіновая мазь в пропорції 1: 1 і використовувати для масажу цю суміш. Обидва препарати сприяють активізації кровотоку, а адже часто саме порушення циркуляції крові в цьому відділі є причиною виникнення холки . Крім мазей, використовуйте суміш меду з горілкою в рівних частинах - таким складом боролися з холкою на Русі ще 200 років тому назад.После масажу холки добре зав'язати шию теплим шарфом або хусткою і не знімати приблизно півгодини.
2
Візьміть собі за правило робити щодня вправи, які ефективно допомагають у боротьбі з холкою. Гімнастика нескладна, це прості нахили, повороти і обертання головою. Їх можна робити стоячи, сидячи та при бажанні навіть лежачи. Довільно здійснюйте нахили голови вперед-назад, вліво-вправо, потім повороти підборіддям до лівого плеча, до правого плеча, обертайте головою за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки. Акуратно, без фанатизму, в неспішному темпі і з малою амплітудою. У вас не повинна крутитися голова і виникати біль в області шиї і потилиці, не повинно темніти в очах і лунати гучного хрускоту (ну, якщо тільки чуть-чуть). Якщо ви не будете припиняти щоденні заняття, хребці і м'язи розроблена і звикнуть з навантаженнями, ось тоді ви можете збільшувати і тривалість гімнастики, і темп, і амплітуду.
3
Робіть час від часу компреси на холку. Приготуйте заздалегідь целофанову плівку, теплу хустку або шарф. Зробіть наступний склад: рослинна олія - 3 ст. ложки, куряче яйце - 1 шт., по одній третині склянки скипидару і 6% оцту. Все гарненько збийте, нанесіть на холку, злегка втираючи в шкіру, накрийте плівкою, а потім хусткою. Тримайте 20-30 хвилин. Краще в цей час лежати. Ви можете відчувати прилив тепла і легке печіння.
4
Купіть в аптеці аплікатор Кузнєцова або Ляпко. Застосовуйте згідно інструкції у вкладиші. Результат при використанні аплікаторів миттєвим не буде, але ефект обіцяє бути довгим, тобто загривок швидко не наросте. Якщо ви візьмете собі в звичку користуватися аплікатором регулярно, вона не з'явиться взагалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kkFLSX-XGZU
Зверніть увагу
Обережно ставтеся до порад лже-знавців, рекомендують позбуватися від холки шляхом масажу вакуумної силіконової банкою. Перш ніж слідувати цій раді, проконсультуйтеся у професійного масажиста. Невмілі дії можуть привести до появи міжхребцевої грижі і іншим проблемам.