Як замінити трос.

Однією з найбільш неприємних дрібних несправностей автомобіля є вихід з ладу механізму виключення зчеплення. Відновлювальний ремонт сам по собі не складний, але дуже копіткий і вимагає додаткового демонтажу іншого обладнання з кузова машини.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайкові ключі на 10 і 13 мм,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
З метою заміни тросика приводу вимикання зчеплення, спочатку з автомобіля знімаються склоочисники, і потім піднімається капот.
2
Далі на коробці передач, на кронштейні, відпускається затяжка контргайки, після чого поводок тросика від'єднується від вилки виключення зчеплення.
3
Потім, зсунувши гофрований пильовик, ключем на 13 мм відкручується гайка кріплення зазначеного троса, наконечник якого в ході робіт утримується іншим ключем від провертання.
4
Звільнивши один кінець тросика від кріплення, він витягується з кронштейна, розташованого на КПП.
5
Далі ключем на 10 мм відкручуються дві гайки кріплення механізму склоочисників, який демонтується з шпильок.
6
На даному етапі з'являється доступ до кріплення захисного кожуха. Відкрутивши гвинт, держатель пильовика видаляється, і, зсунувши його в сторону, відкривається можливість від'єднання троса від педалі вимкнення зчеплення, на якій викруткою або пассатижами знімається стопорная скоба з пальця, і наконечник тросика від'єднується від педалі.
7
Далі в салоні машини відкручується болт, за допомогою якого держатель тросика кріпиться до кронштейну, і потім несправний трос вимикання приводу зчеплення витягується всередину салону.
8
Подальші дії по установці нового тросика і збірці зазначеного приводу здійснюються в зворотній послідовності.
Корисна порада
Не забудьте після заміни троса відрегулювати вільний хід педалі зчеплення.