Як дати таблетку кішці.

Іноді кішка захворює і потребує допомоги. Однак згодувати пухнастому чотириногого друга таблетку досить складно, оскільки далеко не кожна кішка з'їдає ліки самостійно. Зазвичай господареві тварини доводиться приймати в усьому це процесі безпосередню участь. Існують різні способи нагодувати кота таблетками.
Інструкція
1
Якщо таблетки для кішок можна давати з їжею, потовчіть ліки і розмішайте його в невеликій кількості котячої їжі. Щоб кішка не відмовилася від запропонованого частування, найкраще підмішувати таблетку в її улюблені ласощі. Наприклад, м'ясний фарш. Якщо ліки для кішки у вигляді капсули або таблетки із захисною оболонкою, краще не підмішувати ліки в їжу. Висока ймовірність, що в потовчених стані такі таблетки для кішок не засвояться - їх необхідно давати тварині в цілому вигляді.
2
Якщо ви роздумуєте, як згодувати коту таблетку цілком, в першу чергу оцініть, наскільки агресивно може себе повести ваша тварина. Якщо кішка досить спокійна, поставте її на будь-яку гладку поверхню (наприклад, стіл), де їй немає за що буде зачепитись. Потім обхопіть рукою котячу голову таким чином, щоб з одного боку ви могли натиснути їй на щелепу вказівним пальцем, з іншого боку - великим пальцем. Відтягніть голову кішки трохи назад. Якщо кішка не відкриє щелепу, вказівним пальцем іншої руки розімкніть їй пащу і покладіть таблетку на корінь язика. Потім закрийте кішці рот і утримуйте його в такому стані, але при цьому постарайтеся не накрити долонею ніс. Тримайте голову кішки закинутою, поки вона не проковтне пігулку. Можна легенько погладити горло кішки, це допоможе їй проковтнути ліки.
3
Як нагодувати кота таблетками, якщо він сильно боїться або проявляє агресію? Спочатку обмежте свободу тваринного, для цього його можна закутати в товсте ковдру, щоб зовні залишилася тільки морда. Ще краще, якщо хто-небудь допоможе вам потримати закутану в ковдру кішку. Дайте кішці таблетку, діючи описаним вище способом. Під час усіх цих маніпуляцій розмовляйте з твариною ласкавим і заспокійливим тоном.
Корисна порада
Щоб полегшити кішці ковтання таблетки, попередньо змастіть її маслом.Кошка точно проковтнула таблетку, якщо вона почала облізиваться.После того, як ви дали таблетку кішці, бажано напоїти її невеликою кількістю води зі шприца або спринцівки.