Як вставити новий шрифт.

Вибір шрифтів практично у всіх прикладних програмах (редакторах текстів, графіки, таблиць тощо) залежить від набору шрифтів , встановлених у вашій операційній системі. Коли ви додаєте або видаляєте шрифти з папки Fonts вашої ОС, вони також виключаються або додаються і в списки вибору прикладних програм. Тому, щоб додати новий шрифт, наприклад, в Word досить встановити його в Windows.
Інструкція
1
Якщо ви отримали новий шрифт в упакованому вигляді (в архіві zip, rar, 7z і т.д.) то перед установкою розпакуйте його куди-небудь на носії свого комп'ютера.
2
Розкрийте меню на кнопці «Пуск» і запустіть панель управління. Виберіть в ній розділ «Оформлення і теми», а потім в лівій частині знайдіть і клацніть посилання «Шрифти». Так ви запустите провідника Windows, який відкриє системну папку, яка містить всі встановлені у вашому комп'ютері шрифти.
3
В меню провідника відкрийте розділ «Файл» і виберіть пункт «Встановити шрифт».
4
В результаті відкриється діалогове вікно, в якому потрібно вибрати диск і папку, в яку поміщений установлюваний шрифт (папку слід клацнути двічі). Програма просканує вказаний фолдер і в віконці «Список шрифтів » з'явиться перелік знайдених назв. Виберіть серед них потрібні фонт. Можна вибрати кілька шрифтів , розміщених в різних частинах списку - для цього треба клацати кожен наступний, утримуючи клавішу CTRL. А можна вибрати групу, розміщену між двома рядками списку - для цього треба клацнути перший шрифт групи, потім прокрутити список до останнього у групі і клікнути його при клавіші SHIFT. Якщо ви зніміть мітку у чекбокса з написом «Копіювати шрифти в папку Fonts», то файли залишаться на колишньому місці, а якщо ні, то в системній папці будуть створені їх копії, і ви зможете видалити вихідні файли.
5
Для початку процесу установки натисніть кнопку «OK». По його завершенню встановлені шрифти стануть доступні і в прикладних програмах. Правда, деякі з них для цього зажадають перезапуску.
Для створення нового документа Microsoft Word пропонує за замовчуванням вводити текст шрифтом Tahoma або Times New Roman, саме ці два кегля відмінно читані і досить суворі, вони добре підходять для ділових документів і листів. Але що робити, якщо необхідно, наприклад, підписати листівку поздоровленням, оформити казку з імітацією рукописного або якогось іншого загадкового тексту? Тут вимога, які пред'являються до шрифту, вже зовсім інші, він повинен бути незабутнім, незвичайним і цікавим.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word. Зверніть увагу на верхню панель, яка розташована над листом. Клікніть розкривається, який містить величезну кількість найменувань всіляких шрифтів. Для цього необхідно поряд з написом Tahoma або Times New Roman (шрифти за умовчанням) клікнути на невелику стрілочку. Перед вами повинно з'явитися вікно зі списком.
2
Виберіть вподобаний вам кегль, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Слід знати, що в списку назва кожного з шрифтів прописано саме таким способом, як буде відображатися на аркуші. Наберіть кілька рядків свого тексту і подивіться, чи влаштовує вас вибраний стиль.
3
Виберіть інший шрифт тим же способом, якщо попередній вам не подобається або не підходить для оформлення тексту. Крім усього зазначеного, змінити шрифт можна вже на готовому документі. Для цього зробіть ряд наступний дій. Наберіть або скопіюйте необхідний вам текст тим шрифтом , який встановлений за замовчуванням.
4
Вирівняйте текст належним чином (по лівому або правому краю, по центру або по ширині) і виділіть той фрагмент тексту, шрифт для якого ви бажали б змінити. Для цього просто натиснувши ліву кнопку миші на початку необхідного шматочка тексту, не відпускаючи її проведіть до кінцевої точки.
5
Виберіть зазначеними вище діями бажаний кегль, якшо по вподобаному з випав в панелі управління списку. Виберіть інший шрифт, також попередньо виділивши фрагмент, якщо новий вам не до смаку. Пам'ятайте: один текст може бути надрукований кількома видами шрифтів, для цього просто виділяйте різні фрагменти і вибирайте для них своє накреслення.