Як назвати агентство.

Часто агентствам нерухомості дають непоказні, невідь виразні назви. Швидше за все, це пов'язано зі специфікою бізнесу, але при вмілому застосуванні методик розробки назв, можна дати звучну назву будь-якій фірмі.
Інструкція
1
Розробка назви називається неймінг. Для початку потрібно провести аналіз цільової аудиторії, яка буде змінюватися в залежності від спеціалізації вашого агентства нерухомості. Ви здаєте житло в оренду, або ще торгуєте їм? Робите і те й інше? Укладаєте ви угоди на оренду нежитлових приміщень під офіси? Також важливо враховувати ціновий номінал нерухомості, з якою ви працюєте.
2
У назві вашого агентства повинна відображатися специфіка напрямки вашого бізнесу. Не варто називати його «Продай дом!», Якщо ви займаєтеся угодами тільки по оренді нежитлових приміщень. Не потрібно називати агентство нудним, безликим назвою, яких вже греблю гати. Тим більше, що їх легко забути. Людина може пройти мимо вашого агентства, прочитати вивіску і не запам'ятати її. І ви вже втратите потенційного клієнта.
3
Зверніть увагу на цільову аудиторію. Якщо ви займаєтеся продажем дешевих будинків на околиці міста або села, то не варто називати агентство «Елітна нерухомість». Також і багата людина не стане заходити в контору під назвою «Доступне житло за прийнятними цінами».
4
Перевірте по мережі інтернет, які агентства вже існують поряд з вами, які вони носять назви. Адже ви повинні виділятися, мати назву краще, ніж у них. Складіть список цих агентств і покажіть кільком знайомим, нехай дадуть відповідь, з яким агентство м їм доводилося працювати? Які з них носять кращі назви? Які з них невідомі зовсім? Врахуйте їх думку при виборі назви.
5
Після дотримання попередніх пунктів можна починати придумувати свої назви. Напишіть їх мінімум десять, а потім починайте викреслювати. Залиште найпридатніші. А потім перевірте, чи немає вже зареєстрованих на цю назву агентств по інтернету. Якщо ні - реєструйте назва агентства і починайте рекламну кампанію.