Як своїми руками скласти піч.

Досить часто в заміських будинках встановлюють печі. Вони мають сильну привабливістю і до того ж служать приладом для опалення. В кімнаті, в якій встановлена піч , інтер'єр стає особливо затишним.
Інструкція
1
Великою популярністю користується піч -Каміни, її також називають шведської піч ю. Вона поєднує в собі переваги як печі, так і каміна. У шведській печі використовуються два окремих топливника. Тим самим, можна відзначити, що працювати шведська піч в режимі каміна і в режимі печі окремо.
2
Камін виготовляється з різних матеріалів. Його роблять із звичайного каменю, цегли, металу, граніту та ін. Якщо у каміна тонкі стінки, то його обов'язково облицьовують звичайним або вогнетривкою цеглою. При зведенні каміна стінки повинні мати розмір, рівний половині цегли.
3
Коли викладають будь-яку піч або ж камін, обов'язково по ходу справи виконують креслення. Креслення можуть бути зроблені навіть від руки. На них повинна відображатися кожна порядовка з розташуванням цегли. Дані «пам'ятки» опиняться корисні, якщо необхідно буде зробити перегородку.
4
Цегляна, а також напівметалеві піч встановлюється на окремий фундамент. Даний фундамент влаштовують з того ж матеріалу, з якого зводився фундамент будинку. Вкрай не рекомендується робити в'язку пічного фундаменту з фундаментом всієї споруди. Справа в тому, що природна осаду будинку може привести піч в непридатний стан. Капітальний камін споруджується на міцній основі або ж на хорошому фундаменті.
5
Більш легкий камін часто ставлять на міцний підлогу. В даний час існують каміни, які підвішуються до стельових балок. Вони мають невелику вагу. Великою популярністю користуються розбірні каміни. Така популярність досягнута в основному завдяки їх легкої збірці і розбиранні. У теплу пору року їх просто складають і забирають.