Як зробити знімок сторінки.

Знімок сторінки можна зробити за допомогою вбудованої в ваш комп'ютер функції копіювання всього екрану або окремих вікон запущених програм в оперативну пам'ять.
Вам знадобиться
  • Будь графічний редактор, або текстовий редактор Word, або табличний редактор Excel
Інструкція
1
Завантажте в вікно браузера потрібну сторінку і натисніть клавіші ALT + Print Screen. На ноутбуках може бути зазначено скорочене позначення цієї кнопки - PrtScn і діяти вона може в поєднанні з клавішею Fn.
2
Відкрийте будь-який графічний редактор і створіть новий документ натисканням клавіш CTRL + N. У стандартному дистрибутиві Windows таким редактором буде Paint.
3
Вставте з пам'яті комп'ютера в створений документ скопійоване зображення сторінки. Це можна зробити, натиснувши гарячі клавіші CTRL + V.
4
Якщо є необхідність, то в графічному редакторі ви можете змінити розміри картинки, нанести на неї написи і малюнки і т.д. Закінчивши з цим, збережіть зображення. Щоб мати можливість вибрати найбільш підходящий формат файлу (GIF, JPEG, PNG, BMP і т.д.), в меню редактора слід клацнути пункт «Зберегти як».
5
Можна графічний редактор замінити редактором текстовим або табличним, який вміє працювати з зображеннями (наприклад, Word або Excel). Послідовність дій повинна бути точно такий же, але знімок сторінки буде збережений у файл з форматом текстового документа або таблиці (наприклад, doc або xls).
6
Є можливість обійтися без функції Print Screen. В мережі існують безкоштовні сервіси, які можуть зробити знімок сторінки, адреса якої ви вкажіть в поле відповідної форми. Картинка скриншота потім буде представлена вам на сторінці сервісу і звідти її можна буде зберегти в ваш комп'ютер.