Як позбутися вугрів і чорних крапок.

Проблема появи прищів і вугрів може з'явитися у кожної людини. Найчастіше вона виникає у підлітків. І не важливо, яка у вас шкіра. Існує багато способів, які допоможуть вам позбавитися від цієї проблеми.
Інструкція
1
Позбутися вугрів і прищів можна і без допомоги сучасних косметичних засобів. Вам можуть допомогти і звичайні народні засоби. Перший спосіб дуже простий у застосуванні. Для цього просто вмивайтеся водою, трохи підкисленою соком лимона або декількома краплями яблучного оцту. Цей розчин очистить вашу шкіру обличчя і живитиме її, а також захищати від впливів навколишнього середовища. До того ж протирайте обличчя кубиком льоду із замороженого відвару трав, для чого можете використовувати ромашку.
2
Раз на тиждень робіть парові ванночки. У вашої шкіри розкриються пори і втечуть своєрідні «пробки». Завдяки цій процедурі, втечуть вугри і ваша шкіра очиститься. Щоб зробити таку ванночку, зігрійте воду в будь-якої ємності і додайте трохи харчової соди. Накрийте голову махровим рушником і нахиліться над ємністю. Стривайте так близько чверті години, а потім вмивайтеся теплою водичкою з милом. І сполосніть обличчя холодною водою, яка звузить ваші пори. Після закінчення процедури ретельно протріть обличчя рушником, а на ніч протріть шкіру розчином саліцилової кислоти (1%).
3
Не забувайте щодня обробляти шкіру за допомогою м'якого мила. Воно размягчіт проблемні ділянки, знежирити і не дасть сальним залозам знову закупорюватися. Щоб позбутися від вугрів якнайшвидше, виконуйте цю процедуру кілька разів на день. І ретельно обполіскуйте шкіру. Корисною вам може виявитися м'яка губка або щіточка з м'якою щетиною. Вони сприятимуть очищенню проблемних ділянок шкіри обличчя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aJYZuihbwEw
Корисна порада
Для того щоб захистити шкіру обличчя від попадання пилу і бруду, наносите на неї трохи пом'якшує крему.