Як вилікувати фінгал.

Підбитий очей, забита нога, невдало поставлена ін'єкція. Причини можуть бути різними, а результат один: синяк (він же фінгал або гематома). Розрив дрібних кровоносних судин призводить до підшкірного крововиливу і синяк «зацвітає», набуваючи багряно-синій або жовтувато-зеленуватий колір.
Інструкція
1
Лікування синців треба починати відразу ж після забиття або травми і чим швидше, тим краще. Перше, що потрібно - це холод. Прикладіть до забитого місця загорнутий в целофановий пакет лід або будь-який інший холодний предмет і тримайте близько 20 хвилин з невеликими перервами. Це зніме біль і запобіжить розвитку гематоми.
2
Якщо «терапія холодом» не допомогла, і синяк все-таки з'явився, треба систематично розігрівати забите місце за допомогою масажу, розтирань або зігріваючих кремів. Це допоможе прискорити розсмоктування фінгал а.
3
Для лікування синців можна використовувати розсмоктувальні і зігріваючі мазі - такі, приміром, як «Индовазин» або «Троксевазин». Досить ефективним засобом також є бальзам «Рятувальник», мазь «Арніка» або перевірений народний засіб - мазь живокосту.
4
Прискорити розсмоктування вже утворився синяка можна і за допомогою йоду. За допомогою ватної палички намалюйте на забите місце йодну «сітку». Повторюйте цю процедуру раз на день до тих пір, поки гематома не зникне.
Зверніть увагу
При лікуванні синців необхідно уважно стежити за тим, який колір набуває шкіра. Якщо фінгал «розцвів» синім або зеленувато-жовтим, можна не турбуватися і продовжувати лікування домашніми засобами. Але якщо місце забитого стає багряним, зверніться до лікаря-травматолога, адже в важких випадках підшкірні крововиливи можуть привести до вельми серйозних ускладнень.