Як виправити пінг.

Найчастіше для того, щоб грати і вигравати в онлайн іграх, недостатньо одного вміння, необхідно мати якомога менший пінг . Пінг - це час, за який інформація доходить до сервера і повертається до гравця. Для того, щоб змінити його, необхідно знати, за допомогою яких базових показників його можна змінити.
Інструкція
1
В першу чергу, для того, щоб змінити пінг , потрібно змінити завантаження каналу доступу до мережі інтернет. На неї можна вплинути, зменшивши або збільшивши число активних сполук, завантажень і тому подібних операцій, які займають певний обсяг поточного трафіку. Якщо ви хочете знизити пінг , вам необхідно мінімізувати витрачуваний трафік, а якщо підвищити - то максимізувати.
2
Загальна завантаження процесора. Процеси, що йдуть у фоновому режимі або здійснювані одночасно з грою, можуть підвищити пінг через те, що на них витрачається певний обсяг ресурсів як процесора, так і оперативної пам'яті. Для того, щоб понизити пінг , вам необхідно відключити максимум процесів, а для того, щоб підвищити - запустити максимум програм.
3
У випадку, якщо ваша гра підтримує зміна налаштувань графіки, зверніть увагу на ту конфігурацію, яку ви використовуєте. використання зниженою конфігурації дає менше навантаження на відеокарту, внаслідок чого пінг нижче. Зворотна дія - підвищення якості зображення - увелчівает навантаження на відеокарту, а також пінг відповідно. Для того, щоб вибрати оптимальний дозвіл, вам потрібно мінімізувати конфігурацію і поступово її підвищувати до комфортної гри.