Як прибрати щоки в фотошопі. Як у фотошопі зробити обличчя худим.

Прибрати щоки і зробити обличчя більш худим, нескладно за допомогою редактора Adobe Photoshop. Причому, за допомогою описаного способу в програмі Photoshop можна не тільки зменшити будь-яку частину обличчя, але також збільшити або деформувати.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop CS2 або вище
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення. Для цього натисніть Ctrl + O або в меню «Файл» виберіть «Відкрити». Крім цього, можна просто перетягнути ярлик зображення в робочу область програми.
2
Відкрийте фільтр «Пластика» з меню «Фільтр». Цей фільтр більше нагадує повноцінну програму. Він дуже зручний для таких завдань, коли потрібно модифікувати які-небудь ділянки тіла, зокрема - ліцо.На панелі інструментів виберіть інструмент «Замороження» і зафарбуйте червоною вуаллю ділянки, поряд з якими потрібно провести модифікацію. При цьому обов'язково слід залишити дещо не закрашеного простору, як плече для подальших модифікацій. Якщо ви захопили занадто багато, використовуйте інструмент «Розморожування», щоб стерти зайву частину вуалі.
3
Коли ілюстрація буде підготовлена належним чином, візьміть інструмент «Палець» і з його допомогою починайте прибирати щоки . Цей процес добре ілюструє іконка інструменту. Підведіть «Палець» до кордону щоки , натисніть і трохи посуньте зображення. Вкрай важливо підібрати зручний розмір кисті - це дозволить краще управляти формою обличчя. Бажано також збільшити зображення, щоб з ним було зручніше працювати. Це можна зробити за допомогою інструменту "Лупа" .Добейтесь результату, який вас влаштує, і натисніть кнопку «ОК» щоб прийняти всі зміни.
4
На довершення візьміть інструмент "Освітлювач", і злегка пройдіть по складкам, які формують щоки . Також можна трохи затемнити відблиски, щоб вирівняти світло за допомогою інструменту "Випалювання" .Воспользуйтесь добре відомим художникам принципом: чим світліше ділянку зображення, тим він здається ближче до глядача. І навпаки, чим він темніший, тим він здається далі. Таким чином, вирівнявши світло, можна зробити щоки менш об'ємними.
5
Збережіть готове зображення. Для цього в меню «Файл» натисніть на пункт "Зберегти як", або "Зберегти для веб і пристроїв». Як правило, рекомендується зберігати зображення у форматі JPG.