Як збільшити м'язи в фотошопі. Програма для збільшення м'язів на фото.

Завдяки унікальним інструментам, в програмі Adobe Photoshop, збільшити м'язи на фотографії може навіть початківець. І якихось особливих навичок мати для цього не потрібно.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop CS 2 або вище.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення в програмі Adobe Photoshop. Для цього натисніть в меню «Файл» -> «Відкрити». Знайдіть своє зображення і подвійним клацанням виберіть його. Ви також можете перетягнути фотографію мишею прямо в робочу область програми.
2
Збільшувати м'язи в програмі Photoshop зручно за допомогою фільтра «Пластика». Знайдіть його в меню «Фільтр» і відкрийте. Насправді, це не просто фільтр - це ціла програма, що дозволяє модифікувати зображення певним чином: розтягуючи і деформуючи ті чи інші елементи ілюстрації. Для початку збільшите зображення за допомогою інструменту "Лупа". Потім візьміть інструмент «Палець» і з його допомогою починайте збільшувати обсяг м'язів. Для цього підведіть «Палець» до кордону м'язи, натисніть ліву кнопку миші і обережно нахиліть цю межу. Щоб правильно і достовірно провести подібну операцію, потрібно або добре розбиратися в анатомії, або мати перед собою зразок того, як можуть виглядати великі мишци.После того як ви закінчите, і результат вас буде влаштовувати, прийміть зміни (кнопка «ОК»).
3
На довершення, можна трохи висвітлити деякі ділянки москалів, а рельєфні складки трохи затемнити. Професійні фотографи та художники знають, що чим світліше ділянку на зображенні, тим він здається ближче і навпаки. Скористайтеся цим принципом. Трохи затемните тіні і висвітліть відблиски. Це легко зробити, наприклад, за допомогою однойменних інструментів: "Випалювання" та "Освітлювач", які можна знайти на панелі інструментів Photoshop.
4
Збережіть готове зображення. В меню «Файл» натисніть «Зберегти як» або «Зберегти для веб і пристроїв». Будьте уважні: якщо ви натиснете просто «Зберегти», то втратите вихідне зображення, оскільки програма замінить його на нове.
Корисна порада
Примітка: За допомогою фільтра «Пластика» можна збільшити, а також зробити менше будь-яку частину тіла або предмет.