Як подовжити волосся в фотошопі. Як зробити довге волосся в фотошопі.

Волосся найскладніше піддаються модифікації в графічних редакторах. Тим не менш, за допомогою простого методу в багатьох випадках вдається подовжити волосся в програмі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення (Ctrl + O).
2
За допомогою інструменту "Ласо" (L) виділіть ту ділянку волосся, який вимагається зробити більш довгим. Потім скопіюйте обраний фрагмент (Ctrl + J). В меню «Редагування» виберіть пункт «Вільне трансформування». Навколо фрагмента з'явиться тонка рамка з маркерами. Потягніть за один з них і розтягніть волосся на необхідну довжину. При цьому злегка звузьте фрагмент - так результат буде більш реалістичним.
3
В меню «Редагування» виберіть пункт «Трансформація», а потім «Деформація». На цей раз на фрагмент буде накладена тонка сітка з маркерами. Якщо потягнути за вузли сітки, фрагмент буде спотворюватися. Деформуйте фрагмент так, як це необхідно, в першу чергу звертаючи увагу на те, наскільки реалістичним виходить результат. Під дією гравітації волосся повинне падати прямо і вільно. Можна додати їм невелику «хвилю». Щоб прийняти зміни, натисніть «Введення».
4
На стику модифікованого фрагмента і вихідного зображення утворюється сильно помітний різкий перехід. Щоб позбутися його, візьміть інструмент «Ластик» досить великого розміру з м'якими краями і силою натискання і непрозорістю не більше 20 відсотків. Пропрацюйте цим інструментом стик шарів, поки він не стане непомітним.
5
Останній етап - додавання тіні. Якщо цього не зробити, волосся буде виглядати неприродно. Створіть шар під поточним. Для цього розкрийте панель шарів клавішею F7, виділіть мишею найперший шар і натисніть сполучення - Ctrl + J. Потім візьміть інструментом «Піпетка» колір тіні з фотографії, і пензлем з м'якими краями і непрозорістю близько 60 відсотків нанесіть тінь від волосся.
Корисна порада
Недолік цього методу полягає в тому, що складно зістикувати кінчики волосся, тому уникайте цього. Щоб не показувати кінчики волосся, ви можете обрізати фотографію або закрити волосся рукою або яким-небудь предметом. Якщо ж кінчики волосся потрібно показати в обов'язковому порядку, вам доведеться сильно збільшити фотографію і вирізати практично кожен волосок, а потім зістиковувати їх, згладжуючи стики і регулюючи тон, яскравість і контраст. Але альтернатива гірше: вам доведеться або намалювати волосся самому, або взяти їх з якоїсь іншої фотографії. У першому випадку вкрай складно домогтися реалістичності, а в другому випадку це будуть явно волосся, які не належать людині з фотографії.