Як встановити градієнт в фотошопі.

Програма Adobe Photoshop може розширювати свої можливості шляхом додавання різних інструментів або їх налаштувань, в тому числі, градієнтів . Додати новий градієнт на палітру надзвичайно просто.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Після того як ви завантажили файл з градієнтом для Adobe Photoshop (або з цілим набором градієнтів ), спробуйте два рази клацнути на файлі мишею. Якщо градієнт не додав до палітру градієнтів , тоді доведеться встановити його вручну. Для цього відкрийте Photoshop і в меню «Редагування» виберіть пункт «Управління наборами» (в англомовній версії: «Edit» -> «Preset Manager»). У результаті повинно відкритися вікно, схоже на те, яке зображено на скріншоті. Тут можна видаляти, додавати з файлу, зберігати в файл або перейменовувати набори інструментів, такі як «Градієнт» або «Пензлі». У верхній частині вікна із списку виберіть пункт «Градієнти» і натисніть кнопку «Завантажити».
2
Знайдіть файл з градієнтами на жорсткому диску, виділіть його мишкою і натисніть кнопку «Завантажити». Щоб простіше було шукати, можна натиснути в лівій панелі на іконку "Мій комп'ютер» або «Робочий стіл» і почати пошук звідти.
3
Після того як ви натиснете кнопку «Завантажити», градієнт (або градієнти) практично миттєво додасться в набір градієнтів і стане доступним для використання. Він додається в кінець списку вже встановлених зразків.
4
Цей спосіб використовують для швидкого встановлення. Але у нього є істотний недолік: при зміні набору на інший, градієнт буде віддалятися з палітри, і його потрібно буде кожного разу встановлювати знову. Для того щоб встановити градієнти раз і назавжди, зайдіть в папку «Набори» в каталозі з Adobe Photoshop, знайдіть папку «Градієнти» і скопіюйте туди ваші нові зразки.
Корисна порада
Якщо у вас запущений Photoshop, то після копіювання градієнтів в папку з програмою її слід перезапустити, щоб набори додалися в палітру; Примітка: точно так же в Photoshop встановлюються додаткові кисті, контури, інструменти, зразки, стилі і т. д. Для цього тільки потрібно вибрати відповідний пункт із списку (крок №2). Або якщо встановлювати способом копіювання, знайти відповідну директорію в каталозі «Adobe».