Як змінити швидкість модему. Як змінити пароль модему.

Швидкість модему залежить тільки від тарифного плану, який ви вибрали при підключенні до провайдера послуг доступу до мережі інтернет. Якщо ви хочете збільшити швидкість, з якою ви здійснюєте роботу в інтернеті, ваше завдання - максимально оптимізувати її розподіл. Залежно від виду діяльності, а також способу її здійснення, виділяють різні способи оптимізації швидкості інтернету.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви здійснюєте веб-серфінг, ваше завдання - максимізувати швидкість завантаження інтернет-сторінок. Для цього вам необхідно перервати всі поточні закачки, здійснювані як за допомогою менеджера закачувань, так і торрента, а також за допомогою браузера. Для того, щоб швидко завантажувати сторінки, вам необхідно відкривати їх по одній. Ви також можете відключити показ картинок, банерів, а також використання скриптів java і flash для того, щоб максимально збільшити швидкість веб-серфінгу.
2
У випадку, якщо ви хочете закачати файл на комп'ютер з максимальною швидкістю, використовуючи торрент-клієнт, вам варто відключити всі інші завантаження і браузер, а також налаштувати декілька параметрів в налаштуваннях клієнта. Уріжте максимальну швидкість роздачі до одного кілобита в секунду, а кількість максимальних завантажень до одиниці. В цьому випадку максимум ресурсів будуть спрямовані саме на скачування того файлу, який вам зараз необхідний.
3
Якщо ж ви використовуєте менеджер закачувань, вам варто слідувати тим же рекомендаціям, що й у випадку закачування торрента. Крім цього, вам потрібно виставити максимальний пріоритет для завантажень, щоб закачка оновлень, примусово запущена системою windows, не заважала закачуванні потрібного вам файлу.