Як змінити форму очей. Як змінити макіяж.

Будь-яка жінка, користуючись косметикою, коригує форму брів, очей, губ або колір обличчя за допомогою різних засобів. На сьогоднішній день косметологи пропонують кілька варіантів для корекції форми очей за допомогою тіней, туші і олівця.
Вам знадобиться
  • Тіні різної кольорової гами, туш для вій чорного і коричневого кольору, олівець для брів темно-коричневого, світло-коричневого та чорного тону, пудра, блискучі тіні для очей, олівець для очей чорного або коричневого кольору, пензлик для нанесення тіней, аплікатор, щипчики для брів.
Інструкція
1
Щоб зробити очей а менш опуклими, нанесіть тіні матовою консистенції приглушеного кольору на всю верхню повіку, до самих брів. Потім безпосередньо під брову нанесіть такі ж тіні, тільки більш світлого відтінку. Не можна при цьому макіяжі використовувати тіні темних кольорів або блискучі. Візьміть олівець, обведіть верхню і нижню повіку, розтушуйте злегка. Закінчите макіяж, поклавши кілька шарів туші на верхні і нижні вії.
2
Щоб збільшити маленькі чи глибоко посаджені очей а, зробіть акцент на брови. Акуратно вищипуйте зайва кількість волосків, надайте їм легкість при допомозі форми. Скорегуйте форму олівцем для брів. Потім накладіть світлі тіні на повіки (можна і пудру) і олівець для очей світлого відтінку. Тут можете використовувати кілька шарів об'ємної туші або накладні вії.
3
Для того щоб очей а візуально стали круглими, пофарбуйте верхню повіку темними тінями таким чином, щоб центральна частина була вище бічних. Під брови покладіть тіні світлішого відтінку, зробіть підводку очей темним олівцем або тушшю чорного кольору, розітріть. Дуже густо пофарбуйте вії.
4
Близько посаджені очей а також можна скорегувати за допомогою макіяжу. Брови зробіть тонше, вискубавши непотрібні волоски і нанесіть тіні темного відтінку на область від центральної частини верхньої повіки до внутрішньої. Потім світлі тіні нанесіть над складкою і на внутрішню частину верхнього століття. Світлими тінями пофарбуйте під бровами. Обведіть очей а олівцем і пофарбуйте тушшю тільки куточки вій.
5
Збільшити очей а з важкими повіками ви зможете, зачесатися брови і підкресливши їх олівцем. Прокрасьте вії тушшю чорного або коричневого кольору і підкрутіть їх, обведіть очей а по краю верхньої повіки чорним або темно-коричневим олівцем. Растушуйте дуже ретельно губкою або ватною паличкою. Олівцем висвітліть область під бровами і проведіть олівцем або пензликом, змоченою тінями, світло-коричневу лінію по внутрішній лінії нижньої повіки.
6
Якщо у вас широко розставлені очей а, візьміть тіні нейтрального тону, нанесіть їх на верхню повіку, а також складку над ним, злегка розітріть їх вгору. Потім нанесіть тіні прямо на внутрішній куточок століття, не доходячи до зовнішнього. Від перенісся до зовнішнього краю брів покладіть тіні світлого відтінку. Зробіть обвід нижньої і верхньої повіки олівцем або мокрими тінями.
Корисна порада
Скорегувати за допомогою макіяжу можна будь-яку форму очей, головне - правильно підібрати колірну гаму і техніку нанесення. Якщо самостійно це зробити неможливо, потрібно звернутися за допомогою до професійного візажиста.