Як позбутися від цвілі на стінах.

Цвіль - грибок, який з'являється переважно в приміщеннях з високою вологістю. В квартирах частіше зустрічається у ванній кімнаті, а в приватних будинках - внизу промерзають стін. В результаті надходження холодного повітря крізь щілини утворюється конденсат, який не встигає просихати і починає зацвітати (пліснявіти). Позбутися надокучливого грибка можна, але якщо не усунути причину, ваші праці через деякий час знову поростуть «мохом».
Вам знадобиться
  • - жорстка щітка;
  • - губка;
  • - хлор;
  • - грунт просочувальний антігріб.
Інструкція
1
Візьміть жорстку щіточку і зніміть шар цвілі . Якщо поверхня стін суха, надіньте ватно-марлеву пов'язку, підійде і респіратор. Небажано, щоб спори грибка потрапили в легені. Під час обробки близько вас не повинно бути дітей і тварин. Грибок не так нешкідливий, як здається і може викликати різні захворювання легенів.
2
Розведіть міцний розчин хлорки і ретельно промийте їм проблемні зони. Хлор убиває цвіль, і вона на деякий час перестає з'являтися знову. Після обробки добре провітріть приміщення, інакше можете отруїтися випарами.
3
Якщо стіни глибоко вражені цвіллю, вам потрібно зняти старий шар штукатурки і нанести новий. Грибок дуже швидко почне з'являтися, якщо частина суперечка залишилася жива після обробки хлором.
4
Купіть грунт просочувальний «антігріб» і обробіть їм стіни за допомогою пензлика або валика. Запах у грунтовки специфічний і досить різкий. Слідкуйте, щоб речовина не потрапило на слизову оболонку очей. Знову провітріть кімнату.
5
Поставте в кімнаті поглинач вологи або встановіть витяжку. Намагайтеся якомога частіше провітрювати приміщення. В цілях профілактики, розводьте слабкий розчин хлору і наливайте його в пульверизатор. Обробляйте цим розчином 1 раз на місяць зони, які схильні до появи цвілі .