Як виготовити бруківку.

Широко використовується в даний час бруківка. Полки в магазинах вже заповнені бруківкою різної форми і забарвлення. Однак можна не витрачати гроші на придбання бруківки, а просто виготовити її самостійно.
Інструкція
1
Для початку приготавливается бетон. Для цього береться два бетонозмішувача. В одному має бути бетон з пігментом, а в іншому - без нього. Далі розкладаються форми на вибростоле. Вони повинні щільно прилягати один до одного. Кольоровий бетон розкладається шаром приблизно в 2 сантиметри. Якщо проводиться виготовлення сірої плитки, то барвник в лицьовому шарі не використовують.
2
Після цього включають вібратор. Для початку він повинен попрацювати не більше 10 секунд. Дно форми покриється рівним шаром бетону. Обов'язково стежать за тим, щоб амплітуда і інтенсивність коливань стільниці вибростола була помірною. У формі не повинно відбуватися «закипання» бетону. Відбувається ущільнення під власною вагою. Вся поверхня стільниці повинна відчувати однакову за інтенсивністю вібрацію. Для регулювання вібрації зменшують розмір і вага пластини дисбалансу, яка знаходиться на якорі електродвигуна під кришками.
3
В форми додається бетон без пігменту. Форма заповнюється вщерть. Вібратор включається на 10 секунд. Зайвий бетон видаляється за допомогою металевого куточка, проводиться вирівнювання бетону по краю форми.
4
Після того як форми заповнені бетоном і повністю пройшов процес вібрації, розчин ретельно загладжується. Якщо кількості бетону недостатньо, то в форму додається розчин і затирається без вібрації. Форми складаються на піддони шарами. Кількість шарів не повинне перевищувати 10.
5
Піддони, на яких зберігаються заповнені форми, накривають поліетиленовою плівкою. Це дозволяє запобігти висиханню. Рухають ці піддони тільки через 48 годин після заливки.