Як кріпити пінопласт. пінопласт Як кріпити.

Пінопласт користується великою популярністю вже багато років. Досягається ця популярність завдяки хорошим якостям матеріалу. Використовувати пінопласт можна в багатьох видах конструкцій. Спосіб кріплення пінопласту вибирають виходячи з його властивостей. Від марки безпосередньо залежить жорсткість і щільність пінопласту. Дані параметри впливають на навантаження, яка може витримуватися матеріалом.
Інструкція
1
Пінопласт клеїться майже на будь клеїть. Зазвичай використовуються морозостійкі фасадні клеї, мастики для приклеювання стельової плитки, рідкі цвяхи, момент-монтаж і т.д. В даний час існує спеціальний клей для пінопласту. Коли вибирають клей, звертають увагу на склад. Якщо в складі присутні органічні розчинники, наприклад, бензин, ефіри, ацетон, то такий клей заборонено використовувати, оскільки може відбутися розчинення пінопласту. Пінопласт можна легко кріпити і армувати в легких штукатурних шарах.
2
Приклеюється пінопласт майже до будь-якого матеріалу, будь то цеглина, бетон, гіпсокартон, osb, фанера, сталь, магнезітовий лист, оцинковане залізо і багато інших. Щоб пінопласт надійно тримався, часто використовують цвяхи-грибки. Приміром, при фасадній утепленні, при установці пінопласту на склеювальний розчин, кожен лист пінопласту, який має розмір 50х100 сантиметрів, закріплюють в середині і в кутах. Капелюшком же захоплюється грибок сусідніх аркушів. Після цього на пінопласт наносять армуючої сітки і штукатурку.
3
На даний момент відомо багато способів кріплення пінопласту. Найчастіше використовують вкладення в обрешітку, настил на поверхню, приклеювання і механічне кріплення за допомогою анкерів, грибків, шпильок і т.п. Для того щоб покрити більшу площу теплоізоляцією, користуються механічними кріпленнями, наприклад «грибок». Це дозволяє зробити з цільного пінопласту два шари. Далі їх монтують "внахлест". Даний варіант хороший тим, що відсутні містки холоду. Стики не потребують утепленні за допомогою піни.
Одним з популярних утеплювачів є пінопласт . Він на 98% складається з повітря. Маючи високу якість і помірну ціну, даний полімер гарантує хорошу теплоізоляцію приміщень та об'єктів. Багато галузей промисловості широко використовують його в якості упаковки. Але найпоширеніша застосування матеріал знайшов у будівельних та оздоблювальних роботах.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - клейова суміш;
  • - шпатель;
  • - наждачний папір;
  • - дриль;
  • - насадка-міксер.
Інструкція
1
Велику популярність має технологія утеплення пінопласт ом стін будівель. Спосіб цей простий і не вимагає значних матеріальних вкладень, при цьому ефективний. Актуальність, утеплення стін таким матеріалом, зростає в умовах постійного зростання цін на енергоносії. Перед початком робіт підготуйте поверхню стіни. Зашпатлюйте всі нерівності. Місця, де відходить штукатурка, заново заштукатурьте і приберіть залишки розчину. Якщо стіна рівна, то струменем води змийте пил і заґрунтуйте ґрунтовкою, призначеної для зовнішніх робіт.
2
Щоб вирівняти площину, по цоколю закріпіть стартовий профіль. Він утримуватиме перший ряд пінопласт а. Для закріплення останнього використовуйте спеціальну клейову суміш. Сухі суміші для приклеювання матеріалу продаються в магазинах і загальнодоступні за ціною. Суміш залийте водою і за допомогою низькообертовим дриля і насадки міксера доведіть до однорідної маси. Дайте настоятися п'ять-десять хвилин і ще раз перемішайте. Протягом двох годин клей можна використовувати.
3
Шпателем нанесіть клейову суміш на лист пінопласт а. Для теплоізоляції зовнішньої стіни візьміть аркуш товщиною 50 міліметрів, а для внутрішньої 30 міліметрів. Клей нанесіть суцільними смугами, але якщо є перепади, то точковим способом.
4
Кріплення пінопласт а почніть знизу вгору. Виставите перші листи по стартовому профілем. Вмонтовуйте і укладайте їх цегляною кладкою. Приклеюючи матеріал, не допускайте вертикальних швів. Вони можуть надалі дати тріщини. Щільно притисніть листи один до одного, щоб зазор був малий.
5
Якщо зазор між суміжними листами вийде більш 2 міліметрів, залийте монтажною піною шви. Це необхідно, щоб уникнути містків холоду. При наявності останніх все утеплення може зійти нанівець.
6
Для міцного зчеплення пінопласт а зі стіною постукайте по ньому теркою. Наждачним папером зачистите нерівності на стиках аркушів. Зробивши якісно утеплення стін, вас радуватиме тепло в будинку.
Корисна порада
Кріпити пінопласт до стіни можна комбінованим способом, використовуючи клей і закріплюють дюбеля.