Як вибрати жіночу консультацію.

Жінка, яка очікує дитину, повинна регулярно показуватися лікареві жіночої консультації. В його обов'язки входить спостереження за розвитком плоду і за здоров'ям майбутньої мами. Відвідувати жіночу консультацію доведеться протягом усього терміну вагітності, а також в післяродовий період. Тому до вибору цього медичного закладу слід підійти з великою увагою.
Інструкція
1
Намагайтеся вибирати жіночу консультацію , розташовану недалеко від будинку. Чим більше термін вагітності, тим частіше доведеться відвідувати лікаря. А поїздки по пробках в задушливому транспорті можуть спровокувати підвищення тиску і погано позначитися на вашому загальному стані.
2
Озирніться в обраної жіночої консультації. Чи багато народу? Ввічливий Чи персонал? Великі черги і грубі співробітники свідчать про погану організацію роботи в даному медичному закладі. Можливо, доведеться підшукувати іншу консультацію , оскільки не кожна вагітна жінка витримає щотижневі тригодинні черги заради десятихвилинної консультації лікаря.
3
Дізнайтеся, чи є в даному закладі своя лабораторія, в крайньому випадку, процедурний кабінет для забору аналізів. Дуже часто жіночі консультації прикріплені до певних поліклінікам, тому вагітних відправляють здавати аналізи в загальну чергу. І найстрашнішим в цій ситуації є навіть не те, що просидіти в очікуванні здачі крові можна кілька годин. В поліклініку за визначенням звертаються не найздоровіші люди, тому концентрація вірусів там в рази вище, ніж в будь-якому іншому місці. А це є великим необґрунтованим ризиком для вас і вашої майбутньої дитини.
4
Зберіть відгуки про обраної жіночої консультації. Обчисліть співвідношення задоволених і незадоволених організацією роботи, ставленням персоналу, кваліфікацією лікарів. І якщо перших виявиться більше, можете сміливо вставати на облік і спостерігати свою вагітність в даній установі.