Як позбутися жировика на голові. жировик на голові Як позбутися.

Липома - це доброякісне утворення з жирової тканини з прошарками волокнистої сполучної. Жировик складається з часточок, добре прощупується руками. Зазвичай має чітко виражену капсулу. Частіше спостерігається у жінок. Може досягати значного розміру.
Вам знадобиться
  • Народна медицина пропонує ряд засобів для позбавлення від ліпоми. Приготуйте наступні компоненти:
  • - золотий вус;
  • - кориця;
  • - мати-й-мачуха.
Інструкція
1
Для розчинення жировика рекомендується прикладати до нього компрес з розім'ятим листом кімнатної рослини золотий вус. Поверх листа необхідно накласти поліетиленову плівку і бавовняну тканину. Кожні 12 годині на протяг 10-13 днів компрес слід міняти.
2
Одночасно рекомендується приймати сухий порошок кориці. Протягом дня три рази приймайте по 1 чайній ложці порошку кориці на голодний шлунок, запиваючи склянкою води. Курс лікування - до повного зникнення жировика .
3
Мати-й-мачуха є ефективним засобом від ліпом. 1 чайну ложку подрібненої трави мати-й-мачуха перемішайте з невеликою кількістю гарячої води, щоб утворилася кашка, викладіть на серветку, прикладіть до жировик і закріпіть компрес лейкопластиром. Через дві доби зробіть новий компрес і тримайте, не знімаючи, ще дві доби. Від жировика не залишиться й сліду.
Зверніть увагу
Липома, хоч і доброякісна, але все-таки пухлина, тому від неї обов'язково треба звільнятися, оскільки завжди є ризик переродження клітин в злоякісну форму. Крім того, жировики схильні до постійного зростання і збільшення в обсязі, що значно знижує якість життя і з фізичної, і з естетичного боку. Як правило, якщо жировик більше 3 см в діаметрі - потрібне оперативне втручання.
Корисна порада
Також для позбавлення від жировик можна використовувати компреси з ягодою калини і дрібно натертої буряком.