Як розрахувати кількість бруса. Як расчитать скільки потрібно бруса на дому.

З бруса будувати набагато простіше, ніж з колоди. Виходить практично ідеальне геометричну будову. Розрахунок бруса , необхідний для установки будинку, максимально точно зробити неможливо. Все залежить від монтажу будови і від якості самого бруса . Буває так, що брус відмінного виду та якості при розпилюванні абсолютно не придатний для установки, тому будматеріал слід купувати з запасом на непередбачені обставини.
Інструкція
1
Розрахунок можна зробити за формулою: довжину стін будови помноженої на висоту і помноженої на товщину купується бруса . Отримане число буде кількістю кубічних метрів потрібних для будівництва. Але, як вже писалося вище, цей розрахунок є приблизною цифрою.
2
Можна провести розрахунок по-іншому. Порахувати довжину стін по всьому периметру будівлі та розділити на довжину бруса . Вийде кількість бруса потрібного на установку одного вінця. Виміряти висоту споруджуваного будови і розділити на товщину бруса . Отримана цифра буде кількістю бруса потрібним для зведення висоти. Її слід помножити на кількість несучих стін і помножити на вирахувану цифру, яка потрібна для установки одного вінця. Отримане число буде кількістю бруса в штуках.
3
Якщо у вашому будові передбачена установка несучих стін не тільки по всьому периметру, а й додаткових, наприклад, для поділу будинку і веранди, то при підрахунку потрібно враховувати довжину і висоту всіх несучих стін.
4
У всіх розрахунках не вказано віднімання з розрахованого бруса площі вікон і дверей. Але навіть до вирахуваній кількості бруса , що не викидаючи з розрахунку площа вікон і дверей, треба додати 20-25% понад розрахованого кількості.
5
До того ж, після завершення будівництва стін брус буде потрібно на установку кроквяної конструкції даху. Тому якщо ви не хочете нести додаткові витрати на доставку бруса , слід вирахувати всі потрібне кількість бруса для установки несучих кроквяних конструкцій.