Як годувати курей.

Кури перестають нестися або з'їдають яйця, якщо їх неправильно годувати. Також спостерігається і погіршення якості шкаралупи, яйця стають крихкими. Щоб цього уникнути, потрібно правильно і різноманітно годувати курок - тоді і яйця цілі будуть, і їх вага значно збільшиться. Годування курей-несучок неістотно відрізняється від годування бройлерів.
Інструкція
1
Зерно - основне живлення курей. Його потрібно давати два рази на день, можна три, якщо ви відгодовуєте птахів на м'ясо. В принципі, пернаті невибагливі і з задоволенням поглинають всі зернові. Підійде пшоно, ячмінь, кукурудза або гречка. Однією курці потрібно приблизно 50 г зернових на добу, для бройлерів норма становить 60-70 г.
2
Влітку давайте куркам зелень в необмежених кількостях. Жовток від цього придбає яскравий і насичений колір. Несучість в літню пору року значно поліпшується, особливо у птахів, які мають вільний доступ на вулицю. Але пам'ятайте: якщо вони потраплять в город, всі ваші овочі будуть подзьобати буквально за кілька хвилин, а частина взагалі з'їдена. Добова норма зелені для птахів, що містяться в закритому приміщення, 30-40 г. А ті, що гуляють на вулиці, можуть вживати трави, скільки захочуть.
3
Не забувайте давати курям різну муку (рибну, мясокостную), а також крейда і мушлю. У харчування додавайте поварену сіль, приблизно 0,5 г на голову. Якщо ви годуєте птицю комплексними кормами, давати добавки не потрібно. В кормах є всі необхідні поживні добавки та елементи.
4
Щодня промивайте поїлки і наливайте свіжої води, так як кури п'ють досить багато. Одна особина випиває приблизно 250-300 мл води на добу. Слідкуйте, щоб вона завжди була в поїлки (кури іноді умудряються проливати воду). Якщо ви будете правильно і добре годувати дорослих курей, хороша несучість буде вам забезпечена.