Як повернути браковану взуття. бракована взуття що робити.

Одним з необхідних аксесуарів для кожної людини є взуття . В даний час на полицях магазинів ви можете знайти широкий асортимент виробі на колір і смак. Але на жаль, куплена вами взуття може виявитися бракованою. Така взуття підлягає заміні.
Вам знадобиться
  • бракована взуття, чек, упаковка, брошурка з Законом про захист прав споживачів
Інструкція
1
Візьміть собі за правило не викидати чек і коробку від взуття відразу після покупки. Наявність упаковки та чека значно спростить процес повернення взуття. Однак відсутність чека і упаковки аж ніяк не означає, що ви не зможете повернути браковану взуття , так як чек завжди друкується в двох примірників, один з яких залишається у касира. А факт покупки вноситься в спеціальний журнал.
2
Згідно Закону про захист прав споживачів, такий товар, як взуття є сезонним, тобто гарантійний термін настає не з моменту покупки, а з моменту настання сезону для цього взуття. Наприклад, гарантія на зимову взуття , куплену влітку, починає діяти з настанням зимового часу.
3
Перед тим як іти повертати взуття , переконайтеся в тому, що товар прийшов в непридатність через заводського браку, а не через неправильну експлуатації. Безпосередньо перед покупкою також уважно вивчіть товар, що купується на наявність видимих вад. Пам'ятайте, що відповідно до закону, ви вправі вимагати або заміни товару, або повернення повної вартості бракованої покупки.
4
Також слід знати, що відповідно до Закону про захист прав споживачів, гарантій термін в один місяць, установлюваний продавцями взуття, є номінальним. Іншими словами, якщо після закінчення одного місяця з моменту покупки, але в межах двох років, ваша взуття вийшла з ладу не з вашої причини, то ви можете йти в магазин і вимагати заміни.
5
Якщо продавець товару відмовляється повернути гроші або замінити товар, то вимагайте викласти це в письмовому вигляді. Тоді ви зможете звернутися в судові інстанції з позовом про відшкодування завданої вам шкоди. Часто буває, що після згадки судових органів, продавці йдуть на компроміс. Так що вам необхідно бути впевненим у свій правоті і не дати обдурити себе. Тримайте брошурку з Законом про захист прав споживачів у себе вдома на полиці.
Корисна порада
Перед походом в магазин для повернення браку уважно вивчіть Закон про захист прав споживачів, щоб підкріпити їм свої вимоги до продавця.
Шанс купити неякісну взуття існує і на ринках, і в дорогих магазинах. Тут буває два варіанти - ви виявили шлюб під час гарантійного терміну або після нього. Від цього залежать подальші дії.
Вам знадобиться
  • Гаряче бажання повернути браковану взуття, вільний час, в деяких випадках витрати на експертизу, паспорт, чек (бажано)
Інструкція
1
За законом "Про захист прав споживачів", покупець має право повернути браковану взуття і вимагати повернення грошей. Якщо взуття зламалася ще на гарантійному терміні, то тут є вибір: обміняти неякісну пару на таку ж якісну, обміняти на іншу модель з перерахунком ціни, зажадати повернути частину грошей за брак або відремонтувати за рахунок продавця, або забрати гроші і нічого там не купувати.
2
Спочатку йдіть до продавця зі своєю зламаною взуття ю і пояснюйте йому ситуацію. В деяких випадках цього досить, щоб ситуація вирішилася на вашу користь. Якщо по-простому не вийшло, пишіть два примірника претензії у вільній формі, головне, вкажіть свої паспортні дані, дату покупки і дату подачі претензії. Вручайте один примірник продавцеві, другий з відміткою продавця про вручення залишайте собі. Він стане в нагоді вам, якщо справа дійде до суду. Звичайно, бажано мати при собі чек на покупку, але якщо його немає, то це не буде підставою для відмови в задоволенні вимог.
3
Закон визначає термін для повернення грошей в 10 днів, по ст.22 Закону «Про захист прав споживачів». Після написання вами заяви продавець зобов'язаний прийняти у вас неякісну взуття і віддати гроші. Іноді в спірних випадках продавець може провести експертизу за свій рахунок. І тут якщо винуватими опинитеся ви, то оплатити експертизу доведеться вам. При незгоді звертайтеся до незалежного експерта для повторної експертизи, а після цього в суд.Вручіте копію акта експертизи та повторну претензію продавцю, не забудьте додати вимогу про відшкодування витрат на експертизу.
4
Другий варіант, якщо гарантія закінчилася, а у взутті виявився заводський брак. В цьому випадку, спочатку зверніться в експертизу, щоб довести, що взуття була неякісною до придбання її вами. Коли у вас на руках буде акт експертизи, пишіть претензію продавцеві і також, як в першому варіанті вимагайте повернення грошей або заміни на іншу взуття .
Зверніть увагу
Якщо в досудовому порядку домовитися з продавцем не вдається, зверніться в Росспоживспілка або громадські організації, що займаються захистом прав споживачів.
Корисна порада
Якщо ви при поломці взуття якось постраждали, наприклад, підвернув ногу, то стягувати матеріальну та моральну шкоду з продавця. Для цього візьміть відповідні документи з медичної установи: довідки, результати експертизи, квитанції про оплату.