Як підрахувати день.

Підрахунок оплати за один день роботи проводиться при виплатах по соціальних допомог, відрядження, відпускних і не повністю відпрацьованому місяці. Залежно від типу оплати проводиться підрахунок.
Інструкція
1
При оплаті соціальних допомог, наприклад лікарняного або декретної підрахунок здійснюється виходячи із середньоденної зарплати за 24 місяці. Щоб підрахувати оплату одного дня слід всі зароблені суми за 24 місяці, з яких було утримано прибутковий податок, скласти і розділити на кількість календарних днів у розрахунковому періоді, на 730. Далі підрахунок проводиться залежно від того, що саме потрібно оплатити. Якщо допомога по вагітності та пологах, то отриманий результат множиться на 140 або 196, залежно від того яка вагітність. Якщо оплачується лікарняний лист, то підрахувати оплату одного дня в залежності від стажу. При стажі більше 8 років оплачується 100% середнього заробітку за один день лікарняного листа, від 5 до 8 років - 80%, до 5 років - 60%.
2
Щоб підрахувати день оплати за відпустку або відрядження треба скласти всі зароблені суми, з яких було утримано прибутковий податок, за 12 місяців і розділити на кількість робочих днів у розрахунковому періоді. Розрахунок робочих днів проводиться за шестиденного робочого тижня, незалежно від того з якої робочому тижні працює співробітник. Отриманий результат множиться на кількість днів відпустки або відрядження.
3
Якщо робочий місяць відпрацьовано не повністю, то підрахунок оплати за один день проводиться шляхом ділення окладу на кількість робочих днів у розрахунковому місяці. Отримана цифра буде оплатою за один день роботи в даному розрахунковому місяці.
4
При будь-якому підрахунку оплати за один день роботи в загальну суму розрахунку не включаються суми, отримані по соціальних допомог. В загальну суму розрахунку вносяться тільки зароблені кошти, на які нараховувався і перераховувався прибутковий податок.
На сьогоднішній день пенсія є засобом існування 15-ти відсотків населення країни. Однак від чого залежить пенсія, не знає і половина літніх людей. Розрахувати суму щомісячних виплат може кожен пенсіонер за умови, що він знає ряд параметрів.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка
  • - калькулятор
Інструкція
1
Визначте стажевий коефіцієнт. Якщо чоловік відпрацював за свою безперервну трудову діяльність 25 і більше років, а жінка - 20 років відповідно, то їх визнаним стажевий коефіцієнтом є 0.55. Якщо стаж більше 25 років, за кожний наступний «трудовий» рік пенсіонер збільшує свій коефіцієнт на 0.01. Як правило, максимальним показником стажевих коефіцієнта є 0.75.Напрімер, пенсіонер Іванов має трудовий стаж, рівний 28-ми рокам. Тоді його стажевий коефіцієнт розраховується таким способом: 0.55 + 0.01 + 0.01 + 0.01 = 0.58
2
Визначте середню заробітну плату.Здесь необхідно розрахувати зарплату, яку отримувала людина з 2000 року і по кінець 2001 рік. Цей показник можна знайти в архіві роботодавця або в муніципальній установі, в якому працював пенсіонер. Якщо працівник вийшов на пенсію раніше визначеного терміну, враховується його середня зарплата за будь-які шестесят месяцев.Напрімер, у нашого пенсіонера Іванова середня зарплата дорівнювала 15 000 рублів.
3
Визначте середній рівень заробітної плати по стране.Необходімо знайти інформацію про середньомісячну зарплату по країні за позначений у пункті 2 період часу. Згідно зі статистикою, сьогодні цей показник дорівнює 1671 рубль.
4
Визначте процентне співвідношення зарплат.Нужно розрахувати співвідношення розглянутій заробітної плати пенсіонера в зазначений період часу і середню зарплату по країні. Максимальне значення цього показника одно 1.2. У прикладі дане співвідношення дорівнюватиме 1.2
5
Розрахуйте розмір пенсііРазмер пенсії визначається за наступною формулою: 0.58 * 1.2 * 1671 = 1163 рубля.
6
Визначте наявність прібавок.К розміром пенсії додається сума збільшень, які залишаються несплаченими пенсіонеру, якщо він має трудовий стаж в радянський період.
Корисна порада
Будь-яке нарахування пенсії можна відстежити в Пенсійному Фонді. Там співробітники можуть достовірно і з урахуванням всіх характеристик трудового стажу кожного громадянина надати інформацію (розрахунок) про підсумкової суму, яка належить пенсіонеру щомісяця.