Як виправити дозвіл екрана. Як виправити екран на комп'ютері.

Якщо дозвіл екрана монітора не задовольняє вашим вимогам, то його можна поміняти в настройках операційної системи комп'ютера. З її зміною зміниться чіткість відображення текстів і поміняється кількість елементів, які можна розмістити на просторі робочого столу.
Інструкція
1
В Windows XP вибір дозволу здійснюється у вікні властивостей екрана, для запуску якого треба правою кнопкою мишки клацнути на вільному від ярликів просторі робочого столу і в контекстному меню вибрати рядок «Властивості». У вікні налаштувань екрана перейдіть на вкладку «Параметри» .Можно потрапити на цю вкладку і по-іншому: натиснути клавішу WIN і запустити панель управління, а в ній клацнути посилання «Оформлення і теми». У списку «Виберіть завдання» буде потрібна вам рядок «Змінити дозвіл екрана».
2
Секція «Дозвіл екрана» розміщена в лівій нижній частині вкладки «Параметри». Переміщуючи повзунок лівої кнопкою миші, виберіть потрібне значення і клацніть кнопку «OK» (або «Застосувати»). Утиліта поміняє дозвіл і відкриє діалогове віконце з таймером - якщо вам не сподобається вид робочого столу в обраному дозволі екрана, то нічого натискати не треба. Не отримавши підтвердження, утиліта поверне колишнє значення і ви можете спробувати інший варіант.
3
Іноді список вибору дозволів екрана містить всього кілька значень, жодне з яких не забезпечує прийнятної якості зображення. Як правило, це означає, що ОС використовує для відеокарти драйвер за замовчуванням. В такому випадку вам потрібно запустити програму установки з комплекту програмного забезпечення відеокарти. Якщо вона відсутня, то доведеться встановити драйвер самостійно - кнопка «Додатково» відкриває опції для установки відсутніх компонентів відеосистеми комп'ютера.
4
Якщо ви користуєтеся операційними системами Windows Vista або Windows 7, то процедура буде майже такою ж. Вам потрібно так само клікнути на вільному просторі робочого столу правою кнопкою мишки і вибрати рядок «Дозвіл екрана». Тут для вибору потрібного значення замість горизонтального повзунка використаний вертикальний і поміщений він у список, що випадає на кнопці «Дозвіл». Вибравши потрібний, натисніть кнопку «Застосувати».