Як вивести клопа постільної. Як вивести клопів з м'яких меблів.

Постільні клопи є переносниками небезпечних захворювань, тому що харчуються кров'ю не тільки людини, але і гризунів, птахів, тварин. Сон при наявності в ліжку клопів стає переривчастим, людини турбує свербіж від укусів, до того ж при роздавлюванні від клопів виходить неприємний специфічний запах. Якщо клопи є в ліжку, то вони мешкають по всьому будинку і обробку слід проводити у всьому будинку. Існує маса способів боротьби з комахами.
Вам знадобиться
  • -інсектіцідние препарати від повзаючих насекомых
  • -пижма
  • -полынь
  • -керосин
  • -мыло
  • -скипидар
  • -полынь
Інструкція
1
Найдієвіший спосіб боротьби з постільними клопами - це викликати спеціальні служби для повної обробки всього будинку. Сучасні способи обробки не залишають слідів на меблях, постільній білизні і не мають запаху. Ефект зберігається протягом двох років. Але коштує це досить дорого.
2
В домашніх умовах можна обробити всі дивани, ліжко, щілини - інсектицидними препаратами в аерозольній упаковці від повзаючих комах. Постільна білизна випрати, прокип'ятити і пропрасувати. Як уже писалося вище обробляти потрібно всі кімнати, приділяючи особливу увагу щілинах, килимах, м'яких меблів.
3
Також хороший ефект має винос м'яких меблів, килимів, подушок, ковдр на мороз. Поки все перебуває на морозі, в будинку потрібно обробити всі щілини, підлога препаратами від повзаючих комах.
4
До народних засобів боротьби з постільними клопами відноситься обробка всіх поверхонь гасом, розчином мила і скипидару, мила і гасу, міцним настоєм пижма. Суху пижмо можна розкласти по всьому будинку, клопи не переносять її запаху. Також діє полин, яку можна використовувати у вигляді настою або методом розкладання по всьому будинку.
5
При будь-якій обробці з дому потрібно видалити людей і домашніх тварин, винести акваріум, клітки з птахами. Всі продукти запакувати, посуд закрити. Прийняти індивідуальні заходи захисту, надіти окуляри, рукавички, респіратор.
6
Боротися з клопами слід до повного їх знищення.
Зверніть увагу
Все про постільних клопів і як з ними боротися. Яких комах можна зустріти в квартирах? Найбільш поширені комахи - таргани, клопи, блохи, мурашки. Найімовірніше завелися постільні клопи. Хтось кусає - іноді днем, іноді вночі. Як визначити, хто це може бути? Виявити клопів допоможе візуальний огляд. Уважно огляньте спальні місця і прилеглі до них поверхні.
Корисна порада
Як вивести клопів самостійно. Білизняні клопи це кровоссальні комахи, які доставляють масу проблем людині. Не варто думати, що найкращий спосіб боротьби з постільними клопами це попросту викинути постільна білизна та диван на звалище. Швидше за все, клопи встигли розмножитися і оселилися не тільки в речах. Клопи ведуть переважно нічний спосіб життя, а вдень краще ховатися в надійних укриттях подалі від людини.