Як вибрати дискову пилу.

Дисковою пилкою називається інструмент для різання різних матеріалів, таких як пластик, метал, дерево і ін. Такі пили застосовуються як в приватному будівництві, так і в промисловому виробництві. Існує кілька видів дискових пилок і при виборі конкретної моделі необхідно вирішити, які роботи і в якому обсязі будуть на ній проводитись.
Інструкція
1
Залежно від того як часто і інтенсивно використовуватиметься дискова пила, необхідно зробити вибір по потужності. За цим показником можна виділити пилки малої потужності (до 800 Вт), середньої потужності (800 - 1200 Вт) і пилки великої потужності (від 1200 Вт).
2
Головним елементом дискової пилки є режущее полотно або диск. Воно має кругову форму з безліччю зубів. Залежно від матеріалу, який буде оброблятися за допомогою дискової пилки, зуби полотна можуть мати різні кути заточки. Для твердих матеріалів, наприклад жерсті, використовуються активні диски, які мають позитивний кут заточування. Для розпилу дерева або пластику можна використовувати пасивні диски з негативним кутом заточки.
3
Одним з головних критеріїв вибору пилки є глибина пропила. Ця характеристика залежить від діаметра пилкового диска. В побутових потребах, в більшості випадків достатнім є діаметр близько 55 мм. Дискові пилки з діаметром полотна більшого розміру використовуються для розпилу товстих матеріалів і відносяться до будівельного класу. Вони, як правило, вимагають більш потужний і важкий мотор, що позначається на ціні всієї установки.
4
Дискові пили можуть оснащуватися додатковими функціями, такими як захист двигуна від перегріву, система м'якого запуску двигуна, регулювання швидкості обертання (при цьому середній показник обертання лежить в діапазоні від 1800 до 5000 оборотів в хвилину) і т.д.