Як використовувати телевізор замість монітора. Як використовувати монітор місце телівізор.

Все частіше можна зустріти фільми або інші відеофрагменти високої якості. Формат FullHD підтримують більшість ЖК і плазмових телевізорів . Не дивно, що справжні цінителі високої якості зображення не бажають переглядати улюблені фільми на моніторі комп'ютера. Вони підключають телевізор до ПК.
Вам знадобиться
  • кабель відео
  • перехідник
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас є можливість використовувати даний телевізор замість монітора. Уточніть наявність певних портів для кабелів, що передає відеосигнал. Розрізняють два типи каналів: цифровий та аналоговий. До цифровим форматам відносяться порти HDMI і DVI. Це говорить про те, що за наявності на ПК і телевізорі одного з цих роз'ємів, ви можете з'єднати ваші пристрої за допомогою кабелю і перехідника DVI-HDMI. До аналоговим форматам відносяться VGA, S-Video і компонентний п'ятиканальний кабель. В комп'ютері можуть бути присутніми тільки VGA або S-Video порти.
2
ріобретіте потрібний кабель і перехідник до нього (у разі потреби). Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що операційна система повністю завантажилася. Підключіть телевізор до відеокарти комп'ютера за допомогою заздалегідь підготовленого кабелю.
3
При підключенні до комп'ютера декількох моніторів або телевізорів є два варіанти розподілу сигналу між ними. Ви можете виводити на обидва екрани одну і ту ж картинку, або ж об'єднати екрани, тим самим розширивши область робочого столу. Відкрийте властивості екрану і перейдіть у вкладку «Параметри». Залежно від прийнятого вами рішення, виберіть пункт розширення або дублювання екрану.