Як змінити значок сайту.

У видачі пошукових систем, поряд із заголовком сниппета, а також в різних елементах інтерфейсу браузера, таких як адресна рядок, вкладки, список закладок, нерідко можна побачити невелику картинку. Вона називається Favicon і сприймається як значок сайта. Раніше це зображення використовувалося тільки в Internet Explorer. Сьогодні Favicon підтримується всіма браузерами і служить засобом індивідуалізації web-ресурсу. При створенні нового сайта більшість web-майстрів відразу ж встановлюють унікальний Favicon, так як змінити значок сайта не складає особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • Сучасний браузер. Програма FTP-клієнт, або файловий менеджер з підтримкою з'єднання по протоколу FTP. Права на редагування коду сторінок, шаблонів або файлів тем оформлення web-сайту. Опціонально - графічний редактор з можливістю збереження зображень у форматі PNG, GIF або ICO.
Інструкція
1
Підготуйте файл зображення значка сайта. Завантажте готовий значок , скориставшись однією з галерей безкоштовних іконок для сайта, наприклад, http://www.favicon.co.uk/gallery.php, або створіть свій. Розмірність зображення значка повинна бути 16x16 пікселів. Глибина кольору зображення - 8 або 24 бита. Для створення значка можна скористатися графічним редактором загального призначення, таким як Photoshop або GIMP, або спеціалізованим онлайн-редактором, наприклад, http://www.favicon.cc. Збережіть значок сайта в тимчасовий каталог на жорсткому диску.
2
Завантажте файл значка на web-сайт. З'єднаєтеся з сервером сайта по протоколу FTP. Використовуйте FTP-клієнт, або файловий менеджер. Скопіюйте файл зображення в кореневої каталог сайта, або в каталог, призначений для зберігання графічних елементів дизайну. Якщо зображення значка представлено в форматі ICO, має сенс розміщувати його саме в кореневому каталозі сайта під ім'ям favicon.ico. У рідкісних випадках після завантаження по FTP може знадобитися зміна прав на доступ до файлу таким чином, щоб стало можливим його читання через web.
3
Відредагуйте код сторінок, шаблони або файли тем оформлення web- сайта. Проведіть редагування елементів сайта таким чином, щоб в коді web-сторінок, що віддаються сервером, в елементі HEAD містилися рядки: для зображення у форматі PNG, для зображення у форматі GIF, для зображення у форматі ICO. Тут значенням маркера адрес_ізображенія повинна бути рядок URL, за яким зображення значка доступно через web. Збережіть результати редагування.
4
Перевірте результат. Відкрийте в браузері яку-небудь сторінку сайта. Переконайтеся, що значок відображається в інтерфейсі браузера (в адресному рядку, при додаванні сторінки в закладки). Якщо значок не відображається, обновіть сторінку кілька разів або скиньте кеш браузера і обновіть сторінку знову.
Зверніть увагу
З обережністю ставитеся до використання містять анімацію файлів GIF в якості значка сайту. Подібні зображення можуть відображатися некоректно деякими браузерами.
Корисна порада
Якщо значок представлений у форматі ICO, можна помістити його в кореневий каталог сайту під ім'ям favicon.ico і не додавати інформацію про нього в елемент HEAD web-сторінок. Браузери автоматично запитують файл favicon.ico з кореневого каталогу сайту для його відображення.
іконку сайту зазвичай називають піктограму-картинку розміром 16x16 пікселів, яка використовується на всіх сайтах, які мають свій стиль. Таку іконку можна побачити в адресному рядку браузерів або в папці «Вибране» поруч з назвою сайту. Також індивідуальна іконка сайту відображається в списках, що видаються пошуковими машинами. Щоб змінити іконку сайту на нове зображення, зробіть наступне:
Інструкція
1
Зайдіть в файлову систему сайту на сервері - саме в ту папку, в якій лежить файл «index» вашого сайту. Якщо у вашого сайту вже була індивідуальна іконка, ви побачите її під ім'ям «favicon.ico». Щоб змінити іконку потрібно замінити це файл на інший.
2
Зробити нову іконку можна за допомогою спеціальних програм (редактори іконок, наприклад, «ICOFX» і «AniFX») або плагіна до програми Photoshop.
3
Готовий файл повинен обов'язково називатися «favicon» і мати розширення «ico». Помістіть його в кореневу папку сайт, замінивши тим самим попередній файл.
4
Результат змін ви побачите не відразу. Наприклад, для того, щоб обновився кеш пошуковиків, може знадобитися час - від тижня до місяця. Наберіться терпіння!