Як назвати хом'яка дівчинку. імена для хом'яків дівчаток.

Дитині подарували хом'ячка, але називати його "киць-киць" якось не до місця? Можна придумати забавне ім'я вихованцеві!
Вам знадобиться
  • фантазія, почуття гумору
Інструкція
1
Хом'яку, особливо якщо це дівчинка, важливо, щоб його, тобто її, годували ситно, щільно, регулярно, будиночок був чистим, а подстилочку теплою. Тому, якщо ви все це виконуєте, то хом'як з радістю буде відгукуватися на будь-яке ім'я, хоч на «кракозябри». Тому ім'я, швидше, треба вибрати таке, яке до душі вам, у хом'яка згоду можете не спрашівать.Замечательное ім'я «Плюша». Відразу представляється дебеле, щокатим тварина, які дивляться блискучими очима-намистинками з-під плюшевою чубчика. Якщо у вас живе саме щокатим - сміливо називайте її Плюшей.Для оригіналів можна порадити ім'я «Мурка». Назвати хом'яка стандартним ім'ям його найлютішого ворога - для цього треба мати особливе почуття гумору. Хоча, з іншого боку, чим погано для хом'яка ім'я «Мурка»? Ключові слова в цьому питанні - «для хом'яка». Правильно, саме для хом'яка нічим не погано. Тому - запросто називайте.
2
Нежной дівчинці-підлітку (в сенсі, господині хомячіхі) може сподобатися ім'я «Бусинка». Чим воно добре: підходить хом'яку як невеликому тварині, має кумедні зменшувально-пестливі похідні - Буся, Буська, Бусёк. Хом'ячок Буська - звучить, як назва дитячої книжки, трохи смішно і ласково.Імя «Майя», за аналогією з бджолою, відомої героїнею мультсеріалу, підійде хом'яку-трудоголіку, який бігає в своєму колесі, не шкодуючи енергії. «Жоржетта», якщо ваша дівчинка - велика любителька поїсти і абсолютно не соромиться третього підборіддя. «Сонюшка», якщо миліше всього для вашого вихованця - заритися в підстилку глибше і переглядати там сни про подорож в сирну країну.
3
Ім'я «Мавпа» підійде маленькій хитрюги, яку медом не годуй (ви і не годуєте, у випадку з хом'ячком це явно зайве), дай тільки потайки відкрити дверцята клітки, вибігти і злитися з плінтусом.В Загалом, ідея така : поспостерігайте за вашою звірятком день-другий, виявите особливості її характеру, і підберіть ім'я, підходяще вихованцеві, як нікому іншому.
Зверніть увагу
Якщо хом'ячок не відкликається на дбайливо придумане ім'я - не хвилюйтеся. Можливо, він просто робить вигляд, що ігнорує вас. Ім'я тут ні при чому.