Як виїхати жити до Чехії.

Чехія - прекрасна туристична країна. Крім того, Чехія - це старовинні замки, красиві мости, вкуснейшее пиво. Якщо ви побували в Чехії, і вам захотілося там залишитися на постійне місце проживання, читайте поради нижче про те, як виїхати жити в цю європейську країну.
Інструкція
1
Вчіть чеську мову. Без знання національної мови отримати громадянство в цій країні можна тільки літнім і німим людям. Вивчити основи мови бажано ще в своїй країні, потім у вас буде час займатися вивченням чеської мови під час отримання громадянства.
2
Готуйтеся щорічно отримувати чеську візу. Для того щоб отримати офіційно громадянство республіки Чехії, ви повинні прожити на території країни 5 років. Зовсім недавно цей термін був удвічі больше.Прі цьому ви повинні представити довідку про відсутність у вас судимостей. Не варто сподіватися на отримання громадянства республіки Чехія, якщо ви прожили на території країни нелегально якийсь час. Так що кожен рік, який ви живете в Чехії, ви повинні отримувати робочу або навчальну візу, щоб офіційно перебувати на території країни.
3
Задумайтесь про шлюб. Зрозуміло, якщо шлюб не є фіктивним, то при наявності чоловіка або дружини з чеським громадянством, отримання громадянства вами скоротиться до двох років. При цьому ви в будь-якому випадку повинні вивчити чеську мову і мати довідку про відсутність судимостей.
Буває, що після захоплюючої подорожі людина настільки вражений, що хоче якомога швидше переїхати в вподобану країну. Іноді нестабільний ринок праці змушує задуматися про еміграцію. Якими б не були ваші мотиви, варто мати на увазі, що Чехія - це країна, в якій найпростіше отримати вид на проживання.
Інструкція
1
В Чехії не існує певної програми еміграції. Однак законодавство цієї країни передбачає вільне проживання іноземних громадян, які мають там бізнес. Тому виходом для людей, які хочуть переїхати до Чехію є реєстрація власної фірми в цій країні. Хоча це і не має на увазі негайного отримання громадянства, але дозволяє відкрити довгострокову візу. Через рік засновники фірми можуть отримати можливість вільно переміщатися по країнах шенгенської зони. А через кілька років з'являється вид на проживання.
2
Щоб зареєструвати в Чехії власний бізнес вам необхідно запросити звідти довідку про свою несудимість. Таку ж довідку необхідно отримати в країні, громадянином якої ви є.
3
Знайдіть в Чехії офіс, або домовтеся про отримання юридичної адреси. Зробити це можна за допомогою сайтів, що пропонують покупку або оренду офісних приміщень. Далі необхідно зареєструватися в єдиному реєстрі чеських організацій і домогтися присвоєння кадастрового номера для вашої фірми. Якщо ви придбаєте нерухомість в Чеській республіки, то адреса реєстрації цілком може стати юридичним. Однак, якщо буде проводитися перевірка, вам потрібно буде підтвердити, що ви використовуєте свою житлову площу в якості офісу.
4
Після завершення цих процедур вирушайте до нотаріуса і підписуйте статут вашої фірми, де повинні будуть прописані всі засновники і директор. Після підписання документа необхідно звернутися в банк, завести рахунок для вашої організації і внести суму вашого капіталу. Після цього ви повинні звернутися в державну чеську організацію, яка внесе вас в торговий реєстр. Тепер, коли ваша фірма зареєстрована, потрібно встати на облік в податкову і чекати відповіді. Рішення приймається на протязі 2 тижнів. Відповідь прийде на ваш новий юридичну адресу.
5
Після підтвердження реєстрації вашої фірми, звертайтеся в посольство на отримання довгострокової візи. На неї мають право всі засновники, прописані в статуті підприємства. Неповнолітні діти цих осіб отримають візи автоматично. Тепер ви можете вести свій бізнес в Чехії і чекати отримання виду на проживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L-nZoe4zyoE
Зверніть увагу
Юридична адреса обов'язково повинен мати вивіску, або табличку з найменуванням вашої фірми.