Як використовувати косметичний лід.

Криомассаж - це дивно проста і доступна кожному процедура, яка таїть в собі масу корисних і навіть чарівних властивостей! З помошью масажу льодом можна вирішити безліч шкірних проблем - від усунення розширених пор до корекції нерівного кольору. Отже, включаємо в програму по догляду за шкірою косметичний лід !
Інструкція
1
Склади для заморозки косметичного льоду можна знайти навіть в аптеках, вони досить різноманітні по дії та складом. Наприклад, для жирної і в'янучої шкіри виробники часто виготовляють лід з екстрактом малини, брусниці та інших в'яжучих рослин з вмістом великої кількості вітамінів. Втім, воду для такого льоду можна зробити і самим: для жирної шкіри прекрасно підходять соки цитрусових і ягід, які варто розводити з достатньою кількістю питної чистої води, а потім заморожувати.
2
поросужівающій дія косметичного льоду (холодні температури відмінно скорочують розширені пори після очистки) можна підсилити в допомогою декількох крапель чистого соку лимона - він, до того ж, ще й чудово освіжає і вибілює шкіру. Протирати обличчя і шию льодом в такому випадку варто після ретельних очищувальних процедур - розпарювання або відлущування.
3
При проблемній шкірі і запаленнях вкрай корисний лід з відварів різних цілющих трав. До таких відносяться ромашка, шавлія, чистотіл. Ромашка взагалі є справжньою панацеєю для людей з акне, так як вона володіє як антисептичні, так і ранозагоювальні властивості, активно бореться з мікроранки і з лід ами від прищів і вугрів. Заварюйте трави в киплячій воді, потім ретельно проціджуйте і остуджують для пос лід ующей заморозки.
4
Найкращий час для криомассажа - це, звичайно ж, ранок. По-перше, лід відмінно знімає набряки і підтягує контур обличчя, мішки під очима після сну помітно зменшуються. По-друге, звужені льодом пори не будуть так сприйнятливі до витає в повітрі бруду і нанесеною косметиці, а значить, і забиватися будуть куди менше. Ваше обличчя набуде здоровий рум'янець і рівний, сяючий колір. Проводите кубиком льоду по масажних лініях обличчя протягом 1-2 хвилин.