Як запакувати архів.

Якщо потрібно передати файли з одного місця зберігання в інше, зручніше за все зробити це, упакувавши їх в один загальний архів . Крім того, в стислому вигляді їх зручніше зберігати і в своєму комп'ютері або на змінних носіях. Розглянемо процедуру упаковки файлів на прикладі одного з найбільш поширених архів аторов WinRar.
Вам знадобиться
  • Архиватор WinRar
Інструкція
1
Помістити групу з декількох файлів в архів зручніше з використанням провідника Windows, так як в процесі установки кожен архів атор додає в нього опції, що спрощують процедури упаковки і розпаковування . Запускається він подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням клавіш WIN і E. По дереву папок у лівій панелі провідника перейдіть в ту, де зберігаються файли для упаковки.
2
Потім відзначте всі необхідні файли. Якщо треба виділити в списку групу файлів, розташованих один за іншим, то клацніть перший з них, а потім натисніть клавішу SHIFT і, не відпускаючи її, натискайте клавішу зі стрілкою вправо або вниз поки не досягнете останнього файлу групи. А якщо потрібні файли розкидані за загальним списком, то перещелкайте їх усіх мишкою, утримуючи при цьому клавішу CTRL.
3
Виділивши весь вміст майбутнього архів а, клікніть його правою кнопкою миші. В контекстному меню, яке при цьому розкриється, виберіть пункт «Додати в архів » - так ви запустите програму- архів атор.
4
У вікні настройок створюваного архів а вам потрібно вказати назву файлу в поле «Ім'я архів а». Як правило, міняти інші настройки тут немає необхідності, але якщо потрібно, то можна, наприклад, вибрати формат (RAR або ZIP), поставивши відповідну відмітку. Можна розбити архів на кілька частин, вказавши у полі «Розділити на томи розміром в» гранична вага кожної частини. Клацнувши на вкладці «Додатково» кнопку «Встановити пароль», можна закрити доступ до архів у для всіх, кому буде невідомо кодове слово. І т.д. Встановивши всі необхідні позначки в настройках архів ации, натисніть кнопку «ОК». В результаті всієї цієї операції в тій же самій папці програма створить архів , який містить копії зазначених вами файлів.