Як зробити мережу в офісі.

Уже давно важко уявити собі офіс будь-якої компанії або фірми, в якому немає хоча б одного комп'ютера. А найчастіше таких комп'ютерів декілька. Природно, для більш швидкої і зручної спільної роботи, всі комп'ютери в офісі повинні бути з'єднані в єдину локальну мережу. На щастя, зробити це самому не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • -світч
  • -маршрутізатор
  • -мережні кабелі.
Інструкція
1
Для того щоб ваша мережу працювала швидко, і в ній не виникало збоїв вам знадобиться світч або маршрутизатор. При його виборі потрібно враховувати всього одну характеристику цих пристроїв: кількість портів для підключення мережевих кабелів. Краще придбати свитч з великою кількістю портів, щоб в майбутньому не довелося його міняти, коли виникне необхідність підключити додаткові пристрої.
2
Встановіть світч або маршрутизатор таким чином, щоб він був максимально наближений до основної маси комп'ютерів. Тобто якщо 5 ПК знаходяться в одному приміщення, а два - в іншому, то логічніше помістити свитч саме в першому кабінеті. Це дозволить вам не тільки заощадити на мережевих кабелях, але і уникнути зайвої роботи по їх прокладці.
3
Підключіть кожен комп'ютер до вільного порту в маршрутизаторі або світче. Пам'ятайте, що мова йде про порти LAN, т.к. роз'єм WAN або Internet розрахований на підключення до нього кабелю провайдера.
4
Відкрийте настройки локальної мережі на кожному комп'ютері. Вкажіть IP-адресу комп'ютерів таким чином, щоб вони відрізнялися тільки останньою цифрою. Це дозволить уникнути неполадок в роботі мережі.