Як зберігати чорнослив.

Чорнослив це не тільки надзвичайно корисний, але і дуже смачний сухофрукт. Він входить до складу багатьох десертів, супів, м'ясних і овочевих страв. Чорнослив - ідеальний перекус, оскільки багатий вітамінами, клітковиною, а ще дуже корисним калієм, благотворно впливає на серце, тиск і нирки. Але всі ці якості - смак і користь - притаманні тільки тій чорносливу, який зберігався в правильній тарі і в підходящих умовах.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні контейнери з хорошою вентиляцією
  • Скляні, металеві, пластикові посудини з герметичною кришкою.
  • Зіп-пакети.
Інструкція
1
Підходящої тарою для зберігання всіх сухофруктів, і чорнослив не виняток, є або спеціальні дерев'яні шухлядки, з доступом повітря, або герметично закриваються скляні, пластикові або металеві контейнери.
2
Якщо у вас є дерев'яний контейнер для сухофруктів, зберігайте в ньому чорнослив в добре провітрюваному, сухому і прохолодному місці.
3
Для того, щоб зберігати чорнослив в герметичному контейнері, тару попередньо потрібно ретельно вимити з милом, обдати зсередини окропом і просушити. Не забудьте виконати ті ж самі операції з кришкою від контейнера.
4
Перекладіть чорнослив в контейнер і закрийте його кришкою. Наклейте на контейнер стікер з інформацією про дату виробництва і термін зберігання чорносливу. Ці дані повинні бути вказані на упаковці. Якщо ви купували чорнослив на ринку, то керуйтеся терміном зберігання від 6 до 12 місяців. Зберігайте контейнери з сухофруктами в прохолодному і сухому місці.
5
Якщо ви не берете чорнослив з контейнера кожен день, перевіряйте сухофрукти не рідше ніж раз на тиждень, щоб переконатися що в тару не проникла волога. Якщо ви побачите, що вологість підвищена, дістаньте чорнослив і просушіть його. Вимийте і так же висушіть контейнер. Поверніть чорнослив в тару і знайдіть інше місце для зберігання, з меншою вологістю.
6
Якщо у вашій квартирі волога і тепла атмосфера, зберігати чорнослив краще в холодильнику, на дверцятах. Для цього добре підійдуть зіп-пакети. Розкладіть чорнослив не більшими порціями по пакетам, застебніть їх, але не до кінця, залишивши пару сантиметрів для вентиляції.