Як змінити настройки екрану.

Наявність дорогий відеокарти і хорошого монітора - ще недостатня умова для комфортної роботи за комп'ютером, так як необхідна правильна їх настройка. Неправильно налаштована відеосистема, нехай навіть найсучасніша і дорога, доставить тільки розчарування вам і втому вашим очам.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для настройки відеоадаптера і монітора в ОС Windows XP викличте контекстне меню робочого столу клацанням правої кнопки миші. Виберіть пункт «Властивості». У відкритому вікні перейдіть на вкладку «Налаштування».
2
Пересуваючи бігунок настройки «Дозволи екрана» задайте то дозвіл, який дозволить вам працювати без напруги зору. Значення цього параметра дуже індивідуально, залежить від уподобань користувача. Якщо при вибраному дозволі зображення занадто дрібно, то перейдіть на вкладку «Загальні» і збільште значення «Масштабного коефіцієнта».
3
Виберіть значення в поле вибору «Якість передачі кольору». Тут встановлюється кількість які відтворювалися кольорів і відтінків. Чим значення вище - тим краще передача складної графіки.
4
Відкрийте вікно «Властивостей модуля підключення монітора», натиснувши на кнопку «Додатково». На закладці «Монітор» встановіть значення параметра частоти оновлення екрана. Чим вище це значення, тим менше ваші очі будуть втомлюватися від мерехтіння монітора. Натисніть кнопку «Застосувати» для вступу всіх змін в силу.
5
Якщо вашої операційною системою є Windows 7, скористайтеся додатком dccw.exe. Запустіть його з аплету "Панелі управління» «Екран» натисканням на кнопку «Калібрування кольорів». Відкриється вікно помічника настройки , де виконуючи запропоновані дії, виробляється тонка настройка відеосистеми комп'ютера.