Як зшити одяг собаці. Як зі старої кофти зшити собаці одяг.

Любителі собак, вибираючи одяг для свого вихованця, звертають увагу на якість матеріалу, міцність і надійність, наскільки вона буде теплою, а також на модний дизайн і фасон. Зараз можна купити одяг для собачки в спеціальному магазині одягу для тварин, але кількість таких магазинів невелике і розміри, часто не підходять. Тому краще, якщо власник сам пошиє своєму улюбленцю красивий і оригінальний наряд.
Інструкція
1
Перш, ніж приступати до процесу пошиття одягу для собаки, необхідно визначитися з призначенням, розміром і фасоном одягу. Мірки з тваринного господареві буде зняти нескладно, а вибрати матеріал варто з урахуванням призначення речі. Якщо це зимова кофта або штани - шерсть, вельвет, а якщо річний наряд, то бавовна, шовк, може навіть шифон.
2
Після вибору фасону, можна приступати до пошиття, при цьому варто скористатися спеціалізованою літературою для шиття з готовими викрійками, що істотно полегшить вам роботу.
3
Також можуть придатися для шиття старі речі, можна наприклад, використовувати непотрібну дитячий одяг або залишилися клаптики тканини, які можна перекроїти або трохи доопрацювати для пітомца.Пріложів трохи зусиль і фантазії, ви зшиєте підходящу для вашої собаки зручну і модний одяг .