Як залити базу даних.

Абсолютна більшість інтернет-ресурсів використовують як системи управління базами даних СУБД MySQL. Світовим стандартом веб-інтерфейсу для цього типу систем є додаток з назвою phpMyAdmin. Практично кожен хостинг-провайдер надає користувачам доступ до цієї програми, тому для завантаження бази даних на ваш SQL-сервер найзручніше скористатися саме їй.
Вам знадобиться
  • Доступ до додатка phpMyAdmin
Інструкція
1
Першим ділом знайдіть в панелі управління вашого хостингу секцію «Бази даних» та посилання на phpMyAdmin, вміщену в нього. Вхід в цю програму потребують авторизації.
2
Наступний крок залежить від того, чи містяться в наявних у вас SQL-файлах інструкції створення необхідних таблиць або тільки інструкції створення рядків вмісту цих таблиць. Пошукайте в файлах команди CREATE TABLE - якщо їх там немає, то вам необхідно до початку завантаження створити самостійно всю необхідну структуру таблиць.
3
Клацніть у правому фреймі інтерфейсу посилання «Імпорт». Перед початком переміщення файлів бази даних на сервер переконайтеся, що обсяг кожного з них уміщається в ліміт заданий вашим хостинг-провайдером. Це число вказується в налаштуваннях PHP і зазвичай буває не менше двох мегабайт. У більшості випадків цього достатньо, але якщо ваші файли все ж більше, то доведеться розбити їх на кілька одиниць менших розмірів. Обмеження саме вашого провайдера показує число поруч з кнопкою «Обзор».
4
Коли файл (або файли) будуть підготовлені до завантаження, клікніть кнопку «Огляд» і в стандартному діалозі відкриття файлу виберіть перший (якщо їх буде декілька).
5
Якщо в базі даних використані тексти російською або іншому національному мовою (крім англійської), то переконаєтеся, що кодування в поле «Кодування файлу» містить необхідні для їх відображення символи. Якщо треба, то підберіть потрібне значення у спадному списку.
6
Для початку процесу завантаження обраного файлу натисніть кнопку «OK» в самому низу сторінки.
7
Якщо у вас є кілька файлів з таблицями бази даних, то повторіть цю процедуру для кожного з них.