Як збільшити життєву енергію.

Зниження життєвої активності, як правило, пов'язано з проблемами в емоційній сфері або ж викликано нездужаннями фізичного тіла. Зміна однієї з цих сфер здатне позитивно вплинути на всю систему організму в цілому і подарувати вам відчуття бадьорості, про який раніше ви могли тільки мріяти.
Інструкція
1
Перехід на легку діетуОчень більшу частину своєї енергії організм витрачає на переварювання їжі. Скорочення кількості їжі до мінімуму і перехід на легку вегетаріанську дієту подарує вам додаткові енергетичні резерви. Харчування сирими овочами, фруктами і зеленню, що містять в собі ферменти самопереваріванія, здатне відновити ваш енергобаланс за досить короткий термін.
2
Міняйте мінус на плюсДавно доведено, що людина, що зазнає негативні емоції, втрачає разом зі своїми переживаннями дуже багато енергії. Тоді як людина, здатна знайти позитивні моменти в будь-якій ситуації і радується життю, навпаки, отримує від цього додатковий енергетичний заряд. Придушення будь-яких емоцій віднімає велику кількість сил - так що дозволяйте собі іноді заслужені енергетичні вcплескі.
3
УпражненіяКак не дивно, чим більше енергії ми витрачаємо на фізичну діяльність, тим швидше і в ще більшій кількості вона здатна до нас повернутися. Цей «ефект бумеранга» легко перевірити, якщо хоч раз, не піддавшись спокусі ліні, провести заплановане тренування. Втома пройде сама собою і вправи будуть виконуватися із задоволенням і легкістю.
4
Очищення організмаЗдоровий і чистий від токсинів і шлаків організм здатний працювати навіть більш, ніж на 100 відсотків. Але більшість людей навіть і уявити собі не може, що це таке. Для очищення організму потрібно в першу чергу позбутися шкідливих звичок, що сприяють його забрудненню. Куріння, алкоголь, малоактивний спосіб життя і неправильне харчування - ось ті «стовпи» на яких тримається ваш низький енергетичний потенціал.
5
ОбщеніеЕслі в вашому колі спілкування є так звані «енергетичні вампіри», постарайтеся звести спілкування з ними до мінімуму. Багато людей, навіть того не підозрюючи, своєю негативною аурою здатні «витягувати» силу і енергію з навколишніх людей. Спілкування з людьми, які світяться енергією і бадьорістю, навпаки, «підзарядить» вас їх позитивним настроєм.
6
РасслабленіеОбязательно знайдіть в своєму розкладі час для повноцінного відпочинку і розслаблення. Улюблене заняття, сон і додаткові розслаблюючі процедури на зразок відвідування сауни або масажного кабінету, не тільки наповнять ваше життя енергією, але і зроблять її більш гармонійною.