Як зробити собаці будку. Як побудувати будку для собаки.

Як зробити собаці будку? - Дуже просто: береш собаку і оббивають її дошками!
Вам знадобиться
  • потрібно: собака, дошки, цвяхи, молоток і співчуття до тварини
Інструкція
1
Перш за все, буде потрібно визначити географічне положення майбутнього проживання собаки, в тому числі - місцезнаходження будки. Варіанти можуть бути різні: квартира, під'їзд, дамська сумочка, за пазухою господаря, дача, вілла на Канарах або диван у вітальні. Але в заголовку є ключове слово - будка. Це передбачає, насамперед, наявність великої тварини, бажано собаки, сторожовий породи, якій доведеться тривалий час знаходитися на вулиці в несприятливих погодних условіях.Ітак, визначаємося з розміром і породою собаки. Для прикладу можна взяти чорного російського тер'єра: унікальна порода, зодягнена інтелектом, телепатією, благородством, терпінням, чудовою обучаемостью і почуттям гумору. Розмір? Для довідки: 5-ти місячне цуценя чорного російського тер'єра зіставимо з однорічною вівчаркою. Розуміються також кавказькі вівчарки, ірландські вовкодави і т.п.
2
Як зробити ящик, знає кожен поважаючий себе чоловік після уроків праці в школі. Просто в нашому прикладі він повинен бути трохи більше. Якщо ви припускаєте, що собака в недалекому майбутньому буде не нижче 70 см в холці, то і ящик, тобто будка, повинна бути «на виріст». Оптимально: висота 120 см, глибина 100 см, ширина 120 см. Собаці не потрібна шкаралупа, їй потрібен свій будиночок, де вона буде нудитися довгими зимовими ночами, остерігаючи вашу власність і спокій. Застереження: всі цвяхи, забиті всередину, повинні бути ретельно загнуті! Для підстилки, як звичайно, можна використовувати старі ковдри. Ще краще - оббити ковдрами стіни будки зсередини, напередодні суворих холодів. Передбачити перед входом також накидку з ковдри, щоб зберігати тепло і запобігти проникненню холоду і снега.Вніманіе! Не забувайте регулярно, хоча б раз на місяць, чистити будку і провітрювати подстілку.Оптімально: зовні будку покрити руберойдом, а також щільно оббити жерстю, це відмінний захист від дощу і гниття дерева.
3
Привчіть свого вихованця до нової оселі. Закиньте всередину його улюблені кістки або іграшку, і нехай він там побуде наодинці. Поясніть, що тепер це його «місце». В принципі, наші чотириногі друзі досить кмітливі, зрозуміють, що до чого, так що інструкції зайві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9tBNp4TMrtk
Зверніть увагу
Якщо ж собака прийняла побудоване житло як своє, доглядайте за ним, прибирайте і провітрюйте його.
Корисна порада
Не намагайтеся змусити жити собаку в тому, що ви побудували. Якщо їй не подобається - значить, щось в ній не так.