Як заправити ліжко.

Єдиний час доби, коли постіль може і повинна бути видна на ліжку або дивані - це вісім годин, відведені на сон. В інший час постіль необхідно заправити, але так, щоб спальне місце вписувалося в інтер'єр і залишалося акуратно прибраним до самого вечора.
Інструкція
1
Зніміть з ліжка подушки, ковдру і все інше, до простирадла. Її розкладіть рівно, розгладьте складки.
2
Візьміть ковдру за два суміжних краю, струсіть, щоб воно рівномірно розташувалося в підодіяльнику, що не бгають і не вилазило з кутів. Покладіть поверх простирадла. Якщо ковдру ширше ліжка, підігніть один край до необхідного розміру і складіть. Розгладьте руками.
3
Накиньте покривало або плед. Розгладьте його руками, щоб не було зморшок і складок. При необхідності подоткніте краю під матрац, щоб воно не з'їжджала і не стосувалося статі.
4
Зверху покладіть подушки. Точне положення не важливо - ви можете розташувати їх поруч, на протилежних краях, по боку ліжка або в головах.
5
Інший варіант прибирання ліжка полягає в тому, що подушки не залишаються зверху, а кладуться відразу на простирадло, а ковдрою ви накриваєте їх зверху. У будь-якому випадку важливо, щоб широкі поверхні ліжку (простирадло, ковдра, покривало) були разглажени і розташовані рівно.