Як розвести інтернет на два комп'ютери. Як розвести мережевий кабель на два.

Мало кого зараз можна здивувати кількома комп'ютерами в межах однієї квартири або офісу. Природно, без доступу в інтернет комп'ютер був і залишається неповноцінним. Та мало хто знає, що зовсім необов'язково для кожного пристрою укладати договір з провайдером і протягувати окремий мережевий кабель. Існує можливість розвести інтернет на два комп'ютери.
Вам знадобиться
  • -мережна карта
  • -мережні кабель.
Інструкція
1
Найдешевший і швидкий спосіб створення загального доступу до інтернет у - пряме з'єднання двох комп'ютерів. Придбайте додаткову мережевий кабель і додаткову мережну карту. Останню встановіть в комп'ютер, підключений до інтернет у. З'єднайте між собою обидва комп'ютера. Відкрийте настройки нової мережі комп'ютера, на якому вже є доступ в інтернет. Зайдіть у властивості протоколу інтернет а TCP/IPv4. Заповніть поле «IP-адреса» цифрами 192.168.0.1. Натисніть Tab, щоб Windows автоматично визначила маску підмережі.
2
Знайдіть значек підключення до інтернет у і відкрийте його властивості. У вкладці «доступ» дозвольте використання даного з'єднання з інтернет ом для комп'ютерів локальної мережі, яку утворюють ваші два ПК. На цьому настройка першого комп'ютера завершена.
3
У властивостях мережевого підключення на другому комп'ютері відкрийте протокол інтернет а TCP/IPv4. Поле «IP-адреса» заповніть аналогічно першому кроці, замінивши лише останній сегмент. В поля «DNS-сервер» і «Основний шлюз» вставте IP-адресу першого комп'ютера.
Для підключення двох комп'ютерів до інтернет-каналу існує дві основні схеми. У першому випадку необхідно використовувати спеціальне обладнання, наприклад, роутер. Другий варіант припускає настройку одного з ПК як сервера.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі;
  • - мережеві карти.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу налаштувати локальну мережу з використанням маршрутизатора, придбайте зазначене обладнання. Для підключення стаціонарних комп'ютерів розумніше використовувати роутер без підтримки Wi-Fi каналу.
2
Підключіть комп'ютери до LAN-портів маршрутизатора. Це з'єднання повинно здійснюватися з використанням мережевого кабелю з коннекторами RJ45.
3
Підключіть до роутера кабель провайдера. Для цього в пристрої присутній порт WAN або DSL. Налаштуйте маршрутизатор таким чином, щоб пристрій одержав доступ до сервера провайдера. Для цього вивчите рекомендації на форумі відповідної компанії.
4
Для налаштування інтернету на два комп'ютера без застосування роутера вам буде потрібно, в загальній складності, три мережевих адаптера. Дві з них встановіть в той комп'ютер, який буде виконувати функції сервера. Підключіть до них кабель провайдера і виту пару.
5
Вільний кінець патч-корду з'єднайте з мережевою картою другого комп'ютера. Налаштуйте на першому ПК підключення до інтернету. Перевірте його працездатність.
6
Тепер перейдіть до налаштування другого адаптера. Відкрийте параметри протоколу TCP/IPv4. Активуйте пункт, що дозволяє використовувати статичний IP-адресу. Введіть його значення. Увімкніть функцію автоматичної видачі DNS-серверів.
7
У властивостях підключення до інтернету активуйте параметр «Загальний доступ». Це дозволить другого комп'ютера отримувати доступ до зовнішніх ресурсів.
8
Увімкніть другий комп'ютер. Відкрийте меню «Мережеві підключення». Перейдіть в діалогове вікно налаштувань протоколу TCP/IPv4. Увімкніть функцію використання статичної адреси. Вкажіть його значення, розташоване в тій же зоні, що й IP-адресу мережевої карти першого комп'ютера.
9
Самостійно задайте значення DNS-серверів. Для цього введіть в обидва доступних поля IP-адресу комп'ютера -сервера. Збережіть параметри і перевірте можливість підключення до зовнішніх ресурсів.