Як фотографувати в темряві.

Хоча в слові «фотографія» використовується грецький корінь «фос» - «світло», багато фотоапарати здатні знімати і в темряві . Але для цього все одно необхідно використовувати деякі джерела світла, наприклад, спалах, і додатково міняти налаштування середовища.
Інструкція
1
Спалах та підсвічуванням повинні спрацьовувати одночасно з фотоапаратом або за частку секунди до знімка. Але врахуйте, що вбудований спалах часто спотворює відтінки і робить переходи занадто різкими. Використовуйте зовнішню, поставивши її збоку від апарату. Вона особливо знадобиться вам при зйомці людей.
2
Збільште експозамер. Так фотоапарат зловить більше світла.
3
Світлочутливість (ISO) поставте не більше як 100, інакше на знімку з'явиться шум. Передача кольору може погіршитися, але боротися з брижами набагато важче, ніж із цією проблемою.
4
Збільште витримку. За більший проміжок часу апарату вловить більшу кількість світла, а рухливі частини композиції створять цікавий ефект.
5
Користуйтеся штативом. Довго тримати фотоапарат рівно ви не зможете, в результаті постраждає різкість. Штатив виключає таку можливість, знімок вийде досить різким. Замість штатива підійде будь-яка рівна поверхня.
6
На деяких фотоапаратах (частіше аматорських) є режим «нічна зйомка». Користуйтеся ним, в ньому вже встановлені настройки світлочутливості, експозиції і витримки.