Як упакувати новорічний подарунок.

Єдиний свято, коли подарунки отримує кожен, незалежно від статевої приналежності і національності - це Новий Рік. Будь подарунок сам по собі приносить радість і піднімає настрій одаровуваному. Але ще більше задоволення людина відчуває, розгортаючи святкову упаковку в передчутті сюрпризу. А так як в Новий Рік кожен чекає чудес, витратити час і сили на упаковку подарунків заради близьких людей - добра справа.
Вам знадобиться
  • - Скотч;
  • - ножиці;
  • - пакувальний папір;
  • - мішура;
  • - яскраві стрічки;
  • - цеглини;
  • - фарби;
  • - коробка.
Інструкція
1
Підберіть потрібні вам матеріали для роботи з оформленням подарунків. Перед святами в магазинах їх продається величезна кількість. Це може бути проста різнобарвна гофрований папір, спеціальна пакувальна плівка, мішура, різні стрічки і бантики. Для невеликих подарунків можете придбати прості коробочки, які ви згодом прикрасите за своїм смаком. Облаштуйте робоче місце зручніше, щоб польоту вашої фантазії нічого не заважало.
2
Найпростіший спосіб упаковки подарунка - просто обернути його в красиву упаковку. Для цього візьміть аркуш обгорткового паперу, покладіть подарунок в центр і акуратно зберіть краю аркуша, зав'яжіть стрічкою або мішурою. Трохи складніше прикрасити прямокутний подарунок в коробці. Покладіть коробку також на центр прямокутного аркуша так, щоб верхній і нижній відступи були ширше бічних. Оберніть ними подарунок і закріпіть скотчем. Бічні відступи зігніть куточками і також закріпіть клейкою стрічкою. Оберніть подарунок стрічкою або прикріпіть бант.
3
Діти люблять отримувати подарунки в оригінальній упаковці. Можете зробити з вашого дарунка справжню «цукерку». Найкраще для такої форми підійдуть подарунки, форму яких можна поміняти. Наприклад, одяг або маленькі іграшки. Покладіть подарунок на лист пакувального паперу і поверніть упаковку у формі рулону. Обабіч кінці зав'яжіть мішурою. У вас вийде подарунок у формі цукерки, якому буде радий і дитина, і дорослий.
4
Зробіть упаковку-обманку. Для цього найкраще підійде невеликий подарунок . Оформіть його окремо в красиву коробочку. Потім візьміть велику коробку, закріпіть справжній подарунок на дні за допомогою двостороннього скотчу. На дно коробки покладіть щось важке. Прекрасно підійде пара цеглин. Їх можна барвисто розмалювати для більш естетичного вигляду. Закрийте велику коробку, прикрасьте величезним бантом і даруйте. Якщо побачите подив в очах того, кому піднесете подарунок - ваша жарт вдалася.
5
Будь-яка яскрава, блискуча упаковка виглядає святково. Новий Рік - це свято чудес. Постарайтеся приділити час своїм близьким людям, підготувавши для них не тільки корисні, але і гарні подарунки.